Beko MGB 25333 BG – Recenzia

Beko Recenzie

Beko MGB 25333 BG – Recenzia

Vstavaná mikrovlnná rúra Beko MGB 25333 BG patrí k tým mikrovnkám , ktoré ponúkajú dobrý pomer ceny a výkonu. Ćo by sme u tohto spotrebiča ocenili , tak to je elektronické otváranie dvierok , dobrý výkon , pekný čierny vzhľad ale aj dostatočne veľký tanier a to až 31.5 cm .Táto rúra má tak veĺký objem a to 25l . V porovnaní s ostatnými rúrami ide o jednu z najvyšších hodnôt. Vzhľadom k tomu, že ide o vstavaný model, je pevný a zaberie viac miesta. Určite poteší aj dostatok funkcií ako Crisp – zapekanie do chrumkava , parné varenie alebo teplovzduch. Veĺkou výhodou je funkcia Gril. Táto rúra má aj detský zámok , to oceníte keď máte malé deti. Samozrejmosťou sú funkcie a vlastnosti ako napr. displej, zvuková signalizácia, hodiny a rozmrazovanie.

Beko MGB 25333 BG svojou energetickou účinnosťou síce prevyšuje niektoré iné konkurenčné modely, napriek tomu ich je niekoľko aj lepších.Podľa hodnôt výkonu ako takého ale sľubuje s 900 W veľkú silu, avšak za cenu vyššej spotreby elektrickej energie. Možno ale povedať, že 1 450 W vysoký príkon je úmerný k veľkému výkonu, ktorý model ponúka. Rúra sa ovláda otočným ovládačom , dotykových displejom ktorý si pochvaľujú aj zákazníci.Ovládanie spotrebiča je pritom riešené dotykovo a nechýba ani digitálny časovač či osvetlenie vnútra, aby ste o pripravovaných pokrmoch mali vždy dokonalý prehľad. Špecialitou tohto modelu je potom dotykový senzor pre otváranie dvierok. Oceňujeme aj tichý chod. Čo sa týka veľkosti tak má nadpriemernú veľkosť a tak počítajte s priestorom o 59,5 cm na šírku, 38,8 cm na výšku as hĺbkou 39,2 cm.

Beko MGB 25333 BG je zákazníkmi veľmi dobre hodnotená či už na Heuréke , alebo aj v eshopoch.

 

Beko-MGB-25333-BG

 

Výhody

veĺký objem
veľký tanier a to až 31.5 cm
elektronické otváranie dvierok
gril
crisp
parné varenie
teplovzduch
dobrý výkon
jednoduchá inštalácia
dotykový displej
kvalitné spracovanie
jednoduchá ovládanie
pekný vzhľad
veľký tanier
veľa funkcii

 

Nevýhody

možno zbytočné pípanie na konci cyklu

 

Porovnajte ceny – Prečítajte recenzie a informácie v eshopoch  

Beko MGB 25333 BG – od 200   – Ukázať cenové ponuky 

 

 

Beko MGB 25333 BG – Popis

Vstavaná mikrovlnná rúra Beko MGB 25333 BG je elegantný spotrebič, ktorý ozdobí vašu kuchynskú linku a uľahčí vám ohrev a prípravu pokrmov. Ponúkne vám vnútorný objem 25 l a mikrovlnný výkon až 900 W. Pritom môžete voliť z celkom 5 úrovní výkonu mikrovlnného ohrevu. Zabudovaný gril poskytuje výkon až 1000 W a pracuje na celkom 4 rôznych úrovniach. Jednoducho si tak zvolíte, či budete pomaly a dôkladne prepekať alebo naopak, či nastavíte najvyšší výkon pre vytvorenie chrumkavej kôrky. K dipozícii máte ďalej Auto menu s celkom 9 funkciami, iste si tak vždy vyberiete tú najvhodnejšiu. Pre šetrné rozmrazenie mrazených potravín je určená funkcia rozmrazovania, ktorá ich pripraví na ďalšie spracovanie. Vnútorné osvetlenie vám uľahčí kontrolu počas varenia. Displej a dotykové ovládanie vám umožnia nastaviť a prekontrolovať priebeh varenia. Výrobca myslel aj na bezpečnosť najmenších a vybavil mikrovlnnú rúru Beko MGB 25333 BG detskou poistkou.

Elegantná vstavaná mikrovlnná rúra Beko MGB 25333 BG v prevedení v čiernej farbe, sa chváli svojím špeciálnym dotykovým ovládaním otvárania dverí a dominuje aj svojim grilom. Vnútorný objem rúry je 25 litrov . Čierny rámček mikrovlnnej rúry je už namontovaný. Prednej strane dominuje elektronicky ovládaný panel s čiernym sklom , ktorý sa stane ozdobou každej kuchyne. Displej má digitálny časovač .

Potraviny ohreje, uvarí, ugriluje aj rozmrazí

Mikrovlnka Beko má celkom 5 úrovní ohrevu , ktorú si môžete nastaviť na mikrovlnné varenie, mikrovlnné varenie s grilom, alebo automatické varenie, funkcia rozmrazovanie, alebo jedinečný gril. Výkon mikrovlnnej rúry je 900 W a výkon grilu je 1000 W. Automatické varenie ľahko aktivujete jediným stlačením tlačidla, podľa toho čo potrebujete uvariť. V menu automatického varenia je napríklad pizza, ryby, popcorn, mäso, alebo zelenina. Mikrovlnná rúra Beko myslí aj na bezpečnosť vašich najmladších členov rodiny a obsahuje detský zámok.

 

2 thoughts on “Beko MGB 25333 BG – Recenzia

  1. Prosím Vás, ako sa odomyká vstavaná mikrovlnná rúra BEKO? typ neviem, pretože na bielom skle je napísane len BEKO, alebo kde b som našla návod na použitie? Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: