Electrolux EMS 20107 OX – Recenzia

Electrolux Recenzie

Electrolux EMS 20107 OX – Popis a Recenzia

ELECTROLUX EMS 20107 OX je mikrovlnná rúra určená na zabudovanie. Rúra má antikorový vnútrajšok s objemom 20 litrov a otočným tanierom s priemerom 24,5 cm. Jednoduché otočné voliče vám uľahčia prácu a prehľadný LED displej poskytne spätnú väzbu a aktuálne informácie o stave zvoleného programu.

 

Porovnajte ceny – Prečítajte recenzie v eshopoch – Vyberte najlepšiu ponuku 
Electrolux EMS20107OX – od 189,00 € – Ukázať cenové ponuky

Electrolux-EMS20107OX

 

Stručný popis

Mikrovlnná rúra vstavaná, antikoro, 800 W, objem 20 l, LED displej, 5 stupňov výkonu, automatické rozmrazovanie podľa váhy, 24,5 cm otočný tanier

 

Popis

Electrolux EMS 20107 OX je mikrovlnná rúra určená na zabudovanie. Rúra má antikorový vnútrajšok s objemom 20 litrov a otočným tanierom s priemerom 24,5 cm. Jednoduché otočné voliče vám uľahčia prácu a prehľadný LED displej poskytne spätnú väzbu a aktuálne informácie o stave zvoleného programu.

Môžete si vybrať z 5 stupňov výkonu ohrevu. Pomocou rozmrazovacej funkcie vždy ľahko rozmrazíte potraviny a budete pripravení na varenie. Automatické programy prispôsobia čas ohrevu podľa váhy jedla. Prevádzka rúry je bezpečná, otváranie je riešené stlačením tlačidla. Ukončenie zvoleného cyklu je oznámené zvukovým signálom.

Táto úzka mikrovlnná rúra zaberá v kuchyni menej miesta na pracovnej ploche, vďaka čomu máte viac možností na jej umiestnenie. Bez ohľadu na to, kde sa rozhodnete ju umiestniť, sa vďaka modernému dizajnu a elegantnému vzhľadu ideálne hodí k iným kuchynským spotrebičom Electrolux.

V tie dni, keď máte príliš veľa vecí na prácu vám táto mikrovlnná rúra bude veľmi nápomocná, využite automatické programy. Program sám kontroluje správne úrovne výkonu, čím sa znižuje riziko chýb.

Pomocou otočných ovládacích gombíkov na tejto mikrovlnnej rúre môžete intuitívne nastaviť požadovaný program na prípravu jedla. Stačí otáčať ovládačom, až kým nevyberiete požadované nastavenie. Mikrovlnná rúra tak bude pracovať a vy sa môžete venovať ďalšej príprave jedla.

Program automatického rozmrazovania tejto mikrovlnnej rúry dôkladne a automaticky rozmrazí vaše jedlo. Hneď ako program skončí, môžete prejsť na ďalší krok vo svojom recepte. Keďže viete, že vaše jedlo bude úplne rozmrazené, keď program skončí, nebudete musieť stále kontrolovať jeho priebeh.

S mikrovlnnou rúrou Electrolux si nemusíte robiť žiadne starosti pri jej uskladnení. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa zmestí aj do malých kuchynských priestorov. Výborne sa zmestí aj tam, kam sa iné spotrebiče nezmestia a tak vám umožní voľnosť pri usporiadaní kuchyne. Mikrovlnná rúra je úzka a zaberá málo priestoru na pracovnej ploche. Jej rozmery sú: výška 389 mm, šírka 596 mm a hĺbka 343 mm. K dispozícii má LED displej a vnútorné osvetlenie, vďaka ktorému budete vidieť, čo sa deje v jej vnútri. Otočný tanier vo vnútri mikrovlnnej rúry je vyrobený zo skla a jeho priemer je 245 mm. Farba mikrovlnnej rúry je antikorová a jej vnútorný povrch je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele.

 

Výhody

super cena
automatické rozmrazovanie
jednoduché ovládanie
dobrá kvalita
dizajn
jednoduché čistenie

 

Nevýhody

menšie rozmery

 

Recenzie zákazníkov

 

Děkuji, jsem spokojena, doporučuji .

 

pěkně zapadla do vestavěného prostoru. Jednoduché ovládání,

 

menších rozměrů , než klasické mikrovlné trouby ,ale vystačí skvěle . Doporučuji skvělé funkce.

 

Super design
výborná cena
Ovládací prvky se viklají. Zejména tlačítko otevírání dveří je sice veliké ale snad vůbec nemá žádné vedení. Jak jsem zjistil, je tomu tak i u jiných jejich výrobků

 

 

Porovnajte ceny – Prečítajte recenzie v eshopoch – Vyberte najlepšiu ponuku 
Electrolux EMS20107OX – od 189,00 € – Ukázať cenové ponuky

Electrolux-EMS20107OX

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: