Electrolux EMS 20107 OX – Recenzia

Electrolux Recenzie

Electrolux EMS 20107 OX Recenzia a Popis

Electrolux EMS 20107 OX Recenzia

Vstavaná mikrovlnka Electrolux EMS 20107 OX na Heuréke patrí dlhšiu dobu k tým najpredávanejším vstavaným mikrovlnkám . To nie je určite náhoda. Zákazníci si ju vyberajú hlavne kvoli peknému dizajnu , dobrej kvalite a samozrejme dobrej cene. Konštrukcia tejto vstavanej mikrovlnky je úzka a tak zaberá minimum miesta. Ovládanie je jednoduché a to vďaka otočných gombíkov. Veľkou výhodou je aj vnútorné osvetlenie , vďaka ktorému budete mať svoje jedlo pod kontrolou. Možno trochu nevýhoda pre niekoho može byť , že má menšie rozmery ,ale podĺa papierových údajov , je to rozmerovo štandartná rúra. Aj keď zákazníci nič nespomínajú či zanecháva otlačky prstov , dovolíme si tipovať , že asi bude pretože , podobný model od tejto značky máte tieto problémy.

Electrolux EMS 20107 OX

 

Náš tip – Dalšie hodnotenia

Aj keď ste si už prečítali recenziu na tejto stránke , doporučujeme si nájsť dalšie recenzie či hodnotenia , ktoré nájdete nielen na Heuréke ( tlačidlo Cenové ponuky ) , ale aj v niektorých eshopoch na Heuréke ( tlačidlá Do obchodu ).

 

Výhody

 

Pekný dizajn

automatické funkcie

Dobrá kvalita

Velmi dobrá cena

 

Nevýhody

 

Málo funkcií

 

 

Záverečné hodnotenie

 

Vstavaná Mikrovlnka Electrolux EMS 20107 OX je cenovo vydarený model, ktorý vás poteší svojim výkonom , vzhľadom , ale hlavne dobrou cenou . Ak nechcete žiadne funkcie navyše ako napr. Gril a pod. , ale naopak bude vám postačovať ohrev či rozmrazovanie , tak s ňou budete určite spokojný. Oceňujeme aj funkciu automatických programov podľa váhy jedla ako napr. automatické ohriatie, nápoj, popcorn, mäso, zemiaky, zelenina, ryby, cestoviny. Ak by sme to zhrnuli , tak táto vstavaná mikrovlnka Electrolux EMS 20107 OX má dobrý pomer ceny a výkonu a smelo ju možeme doporučiť.

 

Cena

Tento produkt je možné kúpiť až cc 36 obchodch , takže máte z čoho vyberať. Cena vstavanej mikrovlnky Electrolux EMS 20107 OX sa pohybuje od 147 až po 213 eur. Tu je samozrejme potrebné sa rozhodnúť , či rozhoduje u vás , len tá najlacnejšia ponuka , alebo dávate prednosť radšej overenému eshopu a bezpečnému nákupu. Doporučujeme pouvažovať aj o možnosti kúpiť produkt na Heuréke.sk

 

Electrolux EMS 20107 OX

 

Prečo kúpiť na Heuréke cez tlačidlo Kúpiť na Heuréke ?

Je to jednoduchšie, rýchlejšie, nakúpite z viacerých obchodov naraz a bezpečne. Ide o produkty od tých najlepších a najspoľahlivejších internetových obchodov na Heureke. Tieto eshopy sú overené zákazníkmi ! . Údaje vyplníte len raz. Na Heuréke vám takisto pomôžu s pripadnou reklamáciou a čo je určite super , že vám garantujú aj vrátenie peňazíKliknutým na tlačítko Kúpiť na Heuréke zistíte , cez ktorý eshop vám to dodajú . Momentálne je to známy ehop Mall.sk 

 

Electrolux EMS 20107 OX Popis

 

Dizajn a materiály

Vstavaná mikrovlnka Electrolux EMS 20107 OX v strieborno – nerezovej farbe má elegantný dizajn a rúra sa vďaka svojim kompaktným rozmerom zmestí do ktorejkoľvek kuchyne. Jej konštrukcia je úzka a tak zaberá minimum miesta. Jej rozmery sú: výška 389 mm, šírka 596 mm a hĺbka 343 mm. Farba mikrovlnnej rúry je antikorová a jej vnútorný povrch je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. . Dvierka sa otvárajú pomocou tlačidla stlačením . Mikrovlnka má pekný a praktický LED displej a integrované hodiny . Otváranie dvierok je ,, ľavé. Veľmi oceníte aj vnútorné osvetlenie.

 

Ovládanie

Ovládanie je jednoduché, prehľadné a intuitívne . Pomocou otočného ovládača si nastavíte vybraný výkon. Jednoduché otočné voliče vám uľahčia prácu a prehľadný LED displej poskytne spätnú väzbu a aktuálne informácie o stave zvoleného programu. Vďaka dotykovému LED elektronickému displeku získate prehľad nad nastavením a zvolenom type programu. Po ukončení ohrevu budete upozornení zvukovým signálom.

 

Objem

Mikrovlnka ponúka objem 20 litrov , čo v tejto cenovej kategórii je priemer.

 

Priemer taniera

Otočný tanier vo vnútri mikrovlnnej rúry je vyrobený zo skla a jeho priemer je 24 ,5 cm , čo takisto nevybočuje z priemeru.

 

Výkon – Príkon

Spotrebič vám ponúkne priemerný mikrovlnný výkon a to 800 W v piatich úrovniach ohrevu s príkonom 1250 W.

 

Hlučnosť

Výrobca údava 60 dB

 

Funkcie a Programy

Môžete si vybrať z 5 stupňov výkonu ohrevu. Pomocou rozmrazovacej funkcie vždy ľahko rozmrazíte potraviny a budete pripravení na varenie. Automatické programy prispôsobia čas ohrevu podľa váhy jedla. Prevádzka rúry je bezpečná, otváranie je riešené stlačením tlačidla. Ukončenie zvoleného cyklu je oznámené zvukovým signálom. Rúra má 8 automatických programov pre prípravu jedla. Medzi automatické programy patria automatické rozmrazovacie programy s meraním hmotnosti alebo automatické varné programy s meraním hmotnosti.

Mikrovlnka má automatické programy podľa váhy jedla – automatické ohriatie, nápoj, popcorn, mäso, zemiaky, zelenina, ryby, cestoviny. Ak máte náročný deň, stačí len využiť automatické programy. Program sám kontroluje správne úrovne výkonu, čím sa znižuje riziko chýb. S funkciou rýchleho štartu s plným výkonom s 30s intervalmi – stlačením tlačidla môžete priamo spustiť proces mikrovlnného varenia po dobu 30 sekúnd.

Program automatického rozmrazovania potravín na mikrovlnnej rúre EMS20107OX vám kvalitne a rýchlo rozmrazí vaše potraviny. Ihneď po skončení programu môžete prejsť na ďalší krok vo vašom recepte. Keďže viete, že vaše jedlo bude úplne rozmrazené, keď program skončí, nebudete musieť stále kontrolovať jeho priebeh.

Samozrejmosťou je aj praktická detská poistka a vnútorné osvetlenie.

 

Rozmery a inštalácia

S mikrovlnnou rúrou Electrolux EMS 20107 OX si nemusíte robiť žiadne starosti pri jej uskladnení. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa zmestí aj do malých kuchynských priestorov. Výborne sa zmestí aj tam, kam sa iné spotrebiče nezmestia a tak vám umožní voľnosť pri usporiadaní kuchyne. Mikrovlnná rúra je úzka a zaberá málo priestoru na pracovnej ploche. Jej rozmery sú: výška 389 mm, šírka 596 mm a hĺbka 343 mm.

 

Rozmery pre zabudovanie

Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm) 380x560x340
Hĺbka výklenku na zabudovanie (mm) 340
Výška výklenku na zabudovanie (mm) 380
Šírka výklenku na zabudovanie (mm) 560
Čistá hmotnosť (kg) 15,4

 

Náš tip Najlepšie vstavané mikrovlnky do 200 eur

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: