Electrolux EMT 25207 OX

Electrolux Recenzie

Electrolux EMT 25207 OX Recenzia a Popis

Electrolux EMT 25207 OX Recenzia

Vstavaná mikrovlnka Electrolux EMT 25207 OX na našej stránke v kategórii nad 200 eur , síce neobsadila prvé miesto , ale to ešte neznamená , že je horšia , ako napr. Whirlpool AMW 850 IXL , ktorá je momentálne na prvom mieste. Práve naopak. Na Heuréke.sk , už dlhšiu dobu patrí k tým najpredávanejším vstavaným mikrovlnkám. Prečo je tomu tak ? No určite pre jej pekný dizajn , dobrý pomer ceny a kvality. Zákazníci oceňujú jej jednoduché ovládanie a hlavne veľký objem a priemer taniera tzn. že nie je problém do nej dať aj vačšie taniere. Potešilo nás , že má aj Gril. Ćo by malo byť v tejto cenovej kategórii ako štandart.

 

Electrolux EMT 25207 OX

 

Ale , aby sme len nechválili , našli sme aj zopár negatív . Pri manipulácii s týmto spotrebičom zanecháva na ňon otlačky prstov . No žiaľ , je to takmer pravidlom u všetkých mikrovlnkách. Niekomu može vadiť aj to , že displej má inú farbu , ako rúra . Displej svieti tak bledozeleno, k rúre tiež elektrolux nepasuje nakolko tá je žltooranzová. Taktiež si musíte dať pozor na rozmery vonkajšieho rámu sú väčšie ako sú uvedené v popise výrobku

Náš tip – Dalšie hodnotenia

Aj keď ste si už prečítali recenziu na tejto stránke , doporučujeme si nájsť dalšie recenzie či hodnotenia , ktoré nájdete nielen na Heuréke ( tlačidlo Cenové ponuky ) , ale aj v niektorých eshopoch na Heuréke ( tlačidlá Do obchodu ).

 

Výhody

 

Dobrá cena aj kvalita

Perfektné ovládanie

Veľkosť aj priemer taniera tzn, aj na veľké taniere

Jednoduchá montáž – drží ju len jedna skrutka

Pekný dizajn

Display reaguje výborne

Gril

 

Nevýhody

 

Keď necháte otvorené dvierka mikrovlnka stále svieti

Pri zatváraní dvierok to vydáva hlasite zacvaknutie

Displej má inú farbu ako elektrická rúra

Rozmery vonkajšieho rámu sú väčšie ako sú uvedené v popise výrobku

Vidieť otlačky prstov

 

 

Electrolux EMT 25207 OX – Záverečné hodnotenie

 

Vstavaná mikrovlnka Electrolux EMT 25207 OX je celkom vydarený model, ktorý vás poteší svojim výkonom a automatickými funkciami. Na bežné každodenné fungovanie je úplne postačujúca – okrem zohrievania vám jedlo aj ugriluje či rozmrazí. Najviac určite oceňujeme jej veľký objem a to až 25 litrov a takisto aj priemer otočného taniera 31,5 , čo je viac ako priemer v tejto kategórii . Potešia aj automatické programy a aj funkcia , Grilu , ale to , by mal byť štandart v tejto cenovej kategóriu. Páčil sa nám aj moderný dizajn , jednoduché ovládanie a montáž . Táto mikrovlnka má samozrejme , aj nejaké nedostatky , ale nie sú podľa nás , až tak výrazné , aby vás to mohlo odradiť od kúpy. My naopak vám tento spotrebič možeme len doporučiť , pretože , určite nie náhodou je najpredávanejšou vstavanou mikrovlnkou na známej Heuréke.sk

 

Cena

Tento produkt je možné kúpiť až cc 40 obchodch , takže máte z čoho vyberať. Cena vstavanej mikrovlnky Electrolux EMT 25207 OX sa pohybuje od 210 až po 327 eur. Tu je samozrejme potrebné sa rozhodnúť , či rozhoduje u vás , len tá najlacnejšia ponuka , alebo dávate prednosť radšej overenému eshopu a bezpečnému nákupu. Doporučujeme pouvažovať aj o možnosti kúpiť produkt na Heuréke.sk

Electrolux-EMT-25207-OX-cena

 

Prečo kúpiť na Heuréke cez tlačidlo Kúpiť na Heuréke ? 

Je to jednoduchšie, rýchlejšie, nakúpite z viacerých obchodov naraz a bezpečne. Ide o produkty od tých najlepších a najspoľahlivejších internetových obchodov na Heureke. Tieto eshopy sú overené zákazníkmi ! . Údaje vyplníte len raz. Na Heuréke vám takisto pomôžu s pripadnou reklamáciou a čo je určite super , že vám garantujú aj vrátenie peňazí.  Kliknutým na tlačítko Kúpiť na Heuréke zistíte , cez ktorý eshop vám to dodajú . Momentálne je to známy ehop Mall.sk 

 

 

Electrolux EMT 25207 OX Popis

Dizajn a materiály

Vstavaná mikrovlnka Electrolux EMT25207OX v strieborno – nerezovej farbe krásne zapadne do interiéru vašej kuchyne. Mikrovlnná rúra má antikorový povrch, ktorý pôsobí elegantne a jednoducho a navyše sa aj dobre udržuje. K dispozícii je aj vnútorné osvetlenie , ktoré vám poskytne lepší prehľad nad vloženým jedlom. Na otváranie dvierok je prispôsobené tlačidlo, ktoré uľahčuje prístup do vnútornej časti , ktorá je z nerezovej ocele. Mikrovlnka má integrované hodiny a kovový rámček. Otváranie dvierok je ,, ľavé.

Ovládanie

Ovládanie je jednoduché. Dotykové LED elekktronické ovládanie ponúka pohodlné nastavenie výkonu a panel s digitálnym displejom informuje o zvolenom type prípravy. Len jeden rýchly pohľad na panel s digitálnym displejom a získate okamžitú spätnú väzbu o tom, ako si jedlo práve pripravuje.

Objem

K dispozícii vám bude vnútorný objem 25 litrov , čo je viac ako priemer v tejto kategórii.

Priemer taniera

Mikrovlnka má otočný tanier s priemerom 31,5 cm , na ktorý pohodlne vložíte aj väčšie taniere. V tejto kategórii majú mikrovlnky priemer cc 27 cm.

Výkon

Mikrovlnná rúra je vybavená 8 úrovňami mikrovlnného výkonu , pričom maximálny výkon mikrovĺn je 900 W a maximálny výkon grilu 1000 W .

Hlučnosť

Výrobca údava 60 dB

Funkcie

Táto vstavaná mikrovlnka vám pomôže pri príprave rôznych jedál. Dvojitá funkcia mikrovlnnej rúry s integrovaným grilom quartz ponúka široký výber možností pri varení. Pustiť sa môžete do ohrievania, rozmrazovanie, varenie i grilovania . Mikrovlnka má 8 programov.

Automatické programy

S mikrovlnnou rúrou sa môžete spoľahnúť na automatické programy . Program sám kontroluje výkon na správnej úrovni , tým vám ušetrí aj energiu. Pre dokonalé rozmrazenie potravín je k dispozícii automatický program rozmrazovania . Ten sa postará, aby vložené potraviny boli správne rozmrazené, a vy hneď môžete pokračovať s varením a ďalším krokom kuchynskej úpravy jedla. Akonáhle je tento automatický program rozmrazovania dokončený, môžete prejsť priamo na ďalší krok vo vašom receptu. Tento program vždy dokonale rozmrazí vaše jedlo. Program sám kontroluje správne úrovne výkonu, čím sa znižuje riziko chýb. Mikrovlnka Electrolux EMT 25207 OX myslí na všetko za vás.

Funkcia Gril

Popcorn či grilované syrové sendviče? Dvojitá funkcia mikrovlnnej rúry s integrovaným grilom quartz vám ponúka širokú škálu možností varenia. Umožní vám nielen ohrievať vopred pripravené jedlá, ale vďaka integrovanému grilu kremenné môžete vyskúšať akúkoľvek kulinársku výzvu.

Na ukončenie zvoleného programu vás upozorní zvukový signál. Vnútorné osvetlenie poskytne lepší prehľad nad vloženým jedlom.

Rozmery a inštalácia

Montaž jednoduchá , mikrovlnku drží len jedna skrutka . Veľkosť samotnej mikrovlnky je : šírka 59,6 cm , hlbka 40 cm a výška 38,9. Už len dodajme , že vačšina mikrovlniek má šírku okolo 59,5 cm.

 

Rozmery pre zabudovanie

 

Rozmery pre zabudovanie VxŠxH (mm) 380x560x500

Hĺbka výklenku na zabudovanie (mm) 500
Výška výklenku na zabudovanie (mm) 380
Šírka výklenku na zabudovanie (mm) 560

Čistá hmotnosť 18,5 kg

 

 

Náš tip – Najlepšie vstavané mikrovlnky nad 200 eur

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: