Gorenje BM 300 X – Recenzia

Gorenje Recenzie

Gorenje BM 300 X – Popis a Recenzia

Nerezová vstavaná mikrovlnná rúra Gorenje BM300X s dekoračným rámčekom a objemom 20 l. Rúra disponuje grilom a otočným tanierom s priemerom 24,5 cm

 

Porovnajte ceny – Prečítajte recenzie v eshopoch – Vyberte najlepšiu ponuku 
Gorenje BM 300 X – od 138,90 € – Ukázať cenové ponuky 

Gorenje-BM-300-X

 

Stručný popis

Mikrovlnná rúra – vstavaná, elektronické ovládanie, 20l, príkon grilu 1250 W, výkon grilu 100W, mikrovlnný výkon 800W, otočný tanier 24.5cm, nehrdzavejúca oceľ

Mikrovlnná rúra patrí dnes k základnému vybaveniu takmer každej domácnosti. Firma Gorenje vám prináša antikorovú vstavanú rúru BM 300 X s elektrickým ovládaním tlačidiel s objemom 20 l a výkonom 800 W. Dvierka mikrovlnnej rúry sú bez akýchkoľvek zárezov a hrán, v ktorých by sa mohli hromadiť nečistoty. Vnútorný sklenený panel je navyše snímateľný. Rúra má 6 stupňov výkonu, samozrejmosťou je tiež gril a rozmrazovanie potravín podľa váhy. Výrobca myslel aj na jednoduchosť ovládania. Tú zabezpečuje Logical Choice, s ktorou bude ovládanie vašej rúry zrozumiteľné. Súčasťou je tiež otočný sklenený tanier s priemerom 24,5 cm.

 

Dizajn

Kvalitný nerezový model mikrovlnnej rúry Gorenje BM 300 X je určený na vstavanie do kuchynskej linky. Ovládací panel a tiež rámček potrebný na vstavanie je vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele a všetko samozrejme dotvárajú sklenené dvierka. Tie sa otvárajú doľava a na ich otvorenie slúži tlačidlo umiestnené na ovládacom paneli.

 

Použitie mikrovlnnej rúry

Praktická mikrovlnná rúra Gorenje BM 300 X je spotrebič, ktorý vám uľahčí zohrievanie jedál, ale vhodná je aj na grilovanie. Vďaka mikrovlnke už nebudete musieť zohrievať jednu porciu jedla v ďalšej nádobe. Jednoducho si naložíte na tanier alebo misku toľko jedla koľko chcete zohriať a o pár minút bude pokrm pripravený ku konzumácii. Nedochádza k pripáleniu jedla a ani nezašpiníte zbytočne veľa riadu. Jednoducho vám tento spotrebič šetrí čas aj umývanie riadov.

 

Gril

Grilovanie je obľúbená úprava jedál. Pri grilovaní vzniká sálavé teplo, ktoré vzniklo účinkom elektrickej vyhrievacej špirály. Toto sálavé teplo zapeká a vytvára chrumkavú kôru na jedle. Preto si môžete pripraviť chutné a chrumkavé jedlo aj pre jedného a to bez toho aby ste museli zapnúť klasickú rúru.

 

Ovládanie

Ovládanie spotrebiča je jednoduché a intuitívne a plne elektronické. Prebieha pomocou dotykových tlačidiel a otočného voliča. Pri tom využijete ja LED displej, na ktorom sa vám zobrazujú požadované údaje ako napríklad zostatkový čas alebo aktuálny čas, v prípade nepoužívania spotrebiča.

 

Funkčné vybavenie

Mikrovlnná rúra Gorenje BM 300 X ponúka na výber 6 stupňov mikrovlnného ohrevu. Nechýbajú ani funkcie ako auto menu či rozmrazovanie pokrmov podľa váhy, čo oceníte keď budete potrebovať rýchlo pripraviť večeru.

 

Bezpečnosť

Mikrovlnná rúra ponúka aj detskú poistku, ktorá po aktivovaní zabráni nechcenej manipulácii s ovládacím panelom deťmi a teda ich prípadnému zraneniu či pokazeniu spotrebiča.

 

Výhody

jednoduchá obsluha
gril
kvalitné prevedenie
cena

 

Nevýhody

pri otvorených dvierkach sa dlhšie svieti – nezhasne
otlačky prstov

 

Recenzie zákazníkov

 

Dobře provedená a funkčně postačující mikrovlnka s grilem. Výborně nám vzhledově sedi (nerez, sklo) k dříve pořízeným spotřebičům. Ovládání obdobné jako u jiných digitálních mw, nepřišlo mi nějak významně intuitivnější (jak jsem zahlédl v dalších recenzích). Drobné nedostatky: při otevřených dvířkách trvale svítí (nezhasne po určité době) a obvyklý problém – otisky (zde vznikají zejména na dvířkách při zavírání).

 

Max. spokojenost.

 

naprostá spokojenost

 

Výrobek plní naše očekávání. Překvapila jeho jednoduchá obsluha a kvalitní provedení.

 

Je bez otlackova,pekny dizajn
Prijala by som jednoduchsie ovladanie
Spokojna s vyrobkom…

 

vnitřek trouby je malý

 

Jednoduché ovládání, poměr cena / výkon , zatím jsme spokojeni

 

Plní svůj účel
20l postačující
ovládání jednuché
dobře umyvatelné
zatím nic
cena/výkon

 

 

Porovnajte ceny – Prečítajte recenzie v eshopoch – Vyberte najlepšiu ponuku 
Gorenje BM 300 X – od 138,90 € – Ukázať cenové ponuky 

Gorenje-BM-300-X

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: