Mikrovlnka cena

Blog

Mikrovlnka Cena

Ak sa pozriete do produktových ponúk mnohých výrobcov mikrovlnných rúr, zistíte, že cenové rozdiely medzi jednotlivými modelmi sú značné. Ak chcete použiť vašu mikrovlnku len na ohrievanie či rozmrazovanie , určite za ňu nemusíte dávať viac 50 či 60 eur . Ak však od tohto zariadenia očakávate aj niečo viac, než len štandard, zameriavajte sa na modely nad 100 eur. Pri vstavaných samozrejme že , ešte viac. 

Porovnajte si ceny – Vyberte si tú svoju 

Voľne stojaca mikrovlnka 

Mikrovlnka do 60 eurMikrovlnka od 60 do 100 eur , Mikrovlnka nad 100 eur 

Vstavaná  mikrovlnka 

Mikrovlnka do 200  eur Mikrovlnka nad 200 eur 

 

Mikrovlnka voľne stojaca

Mikrovlnka cena do 60 eur

Najlacnejšie mikrovlnky kúpite aj za 40 eur. Najpredávanejšie sú stále klasické biele mikrovlnky. Najčastejšie o výkone okolo 700 W – 800 W a s objemom cca 20 – 22 litrov. To tiež zodpovedá priemeru taniera 24 – 28 centimetrov. Pri takýchto výrobkoch však nemôžete čakať veľké zázraky , ani čo sa týka funkcií ani kvality materiálov. Ak však kupujete mikrovlnku len na zohrievanie , rozmrazovanie , tak tieto vám budú určite vyhovovať . Prípadne si pozrite ešte stránku Mikrovlnky voľne stojace do 100 eur.

 

Mikrovlnka cena od 60 do 100 eur eur – Voľne stojaca

Táto kategória mikrovlniek prináša už patričný výber vstavaných modelov, pri ktorých je veľký dôraz kladený hlavne na originálny a moderný vzhľad. Vyberiete si ako nerezové, tak čierne varianty, ktorých objem môže dosahovať 32 litrov a viac. Ani výkon nad 1 000 W nie je na zahodenie, nieto funkcie Horúci vzduch, Crisp a podobne.

Najpredávanejšie v tejto kategórii sú nerezové mikrovlnky. Najčastejšie o výkone okolo 700 W – 800 W a s objemom cca 20 – 22 litrov. To tiež zodpovedá priemeru taniera 24 – 28 centimetrov. Okrem klasického ohrevu a rozmrazovania ponúkajú niektoré aj dalšiu funkciu navyše. Čím drahšia mikrovlnka , tak tým samozrejme viac funkcií. Ak hľadáte ešte lacnejšie mikrovlnky tak určite si pozrite stránku Najlacnejšie mikrovlnky do 60 eur .

 

Mikrovlnka cena od 60 do 100 eur eur

Táto kategória voľne stojacich mikrovlniek nad 100 eur prináša už patričný výber modelov, pri ktorých je veľký dôraz kladený hlavne na výber funkcií napr. horúci vzduch, crisp , gril , rozmrazovanie , pečenie chleba či parné varenie alebo veľký objem či výkon.

Ak sa rozhodnete do mikrovlnnej rúry investovať sumu vyššiu, potom vedzte, že získate skutočne moderný a nadčasový spotrebič. V tomto smere ide prevažne mikrovlnky s veľkým výkonom a vnútorným priestorom. Pri zvyšujúcich sa obstarávacích nákladoch máte šancu naraziť nielen na multifunkčné mikrovlnky, ale aj na kombinované rúry, ktorý možnosti prípravy pokrmov posúvajú zase o kúsok vyššie. Na také výrobky sa vzťahujú záruky aj niekoľko rokov.

mikrovlnka cena

Mikrovlnka vstavaná

 

Mikrovlnka cena do 200 eur

Najlacnejšie vstavané mikrovlnné rúry sa pohybujú nad 90 eurami. Najčastejšie o výkone okolo 700 W – 800 W a s objemom cca 20 – 24 litrov. To tiež zodpovedá priemeru taniera 24 – 28 centimetrov. Tieto vstavané mikrovlnky majú funkcie ako napr. rozmrazovanie , gril, crips a pod.

 

Mikrovlnka cena nad 200 eur

Táto kategória vstavaných mikrovlniek nad 200 eur prináša už patričný výber vstavaných modelov. Niektoré mikrovlnky majú objem aj 32 litrov a viac. Ani výkon nad 900 W nie je na zahodenie a potešia funkcie horúci vzduch, crisp , gril , rozmrazovanie , pečenie chleba či parné varenie a pod. Drahšie mikrovlnky nad 300 eur sú určené pre náročných zákazníkov, ktorí chcú využiť mikrovlnnú rúru na plno. Kvalitné materiály, skvelý výkon, množstvo funkcií a elegantný vzhľad sú samozrejmosťou. Nájdete tu všetky typy, vrátane tých multifunkčných, čo sú schopné nahradiť aj bežnú rúru na pečenie.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Anti-Spam Quiz: