Vstavaná mikrovlnka

Blog

Vstavaná mikrovlnka – Nákupný poradca

Vstavaná mikrovlnka dnes patrí medzi základné spotrebiče do každej kuchyne. Je totiž naozaj užitočným pomocníkom, ktorý dokáže veľmi uľahčiť každodenné varenie. Vybrať ale naozaj kvalitnú vstavanú mikrovlnnú rúru, ktorá zodpovedá vašim potrebám a nárokom, to nemusí byť úplne jednoduché. Pripravili sme preto pre vás nákupného poradcu, ktorý vám pomôže sa v širokej ponuke a rôznych parametroch zorientovať. V nasledujúcich riadkoch nájdete najdôležitejšie informácie, ktoré by ste mali k zodpovednému nákupu vstavanej mikrovlnnej rúry potrebovať.

Ak už viete , akú presne vstavanú mikrovlnku potrebujete  , určite si pozrite najlepšie vstavané mikrovlnky , ktoré sme pre vás vybrali podľa hodnotení od zákaznikov z viacerých obchodov. V prípade , že  ešte nieste rozhodnutí čítajte ďalej. 

TOP 2018 – Najlepšie vstavané mikrovlnky podľa recenzií  

do 200 eur    nad 200 eur     

 

Ako správne vybrať vstavanú mikrovlnku a ako ju namontovať ? 

Doba ohrievania pokrmov na sporáku je dávno preč. Túto metódu vystriedal užitočný pomocník, mikrovlnná rúra. Dnes sú už niektoré tak vylepšené, že v nich môžete dokonca piecť alebo grilovať . Montáž vstavanej mikrovlnnej rúry, rovnako ako ďalších domácich spotrebičov, je potrebné vopred dôkladne premyslieť . V tomto článku vám poradíme , nielen ako vybrať vstavanú mikrovlnku, ale aj aké sú zásady správneho umiestnenia mikrovlnnej rúry, a aké má výhody vstavaná mikrovlnka oproti samostatne stojacej mikrovlnnej rúre .

 

Výber konštrukcie mikrovlnky

Prvým krokom pri výbere novej mikrovlnnej rúry je rozhodnutie o konštrukcii , respektíve prevedenie mikrovlnky . Rozhodujete sa medzi dvoma základnými typmi – voľne stojacej alebo vstavanej mikrovlnky. Voľba prevedenie mikrovlnky sa jednoducho odvíja od toho, či mikrovlnku chcete do kuchyne postaviť ako samostatne stojaci spotrebič alebo ju plánujete zabudovať do kuchynskej linky .

 

Vstavaná mikrovlnka

Vstavaná mikrovlnka sa vkladá do korpusu kuchynskej linky . Hlavnou výhodou je, že mikrovlnka potom zapadá do celkového dizajnu kuchyne a nenarušuje jej celkový dojem. Na druhú stranu je potrebné počítať s tým, že jej umiestnenie už nepôjde ľahko zmeniť. Ak sa rozhodnete pre nákup vstavanej mikrovlnné rúry, majte pri jej výbere na pamäti rozmery otvoru , vyčleneného pre jej umiestnenie. Vstavaná mikrovlnka potrebuje okolo seba dostatočný voľný priestorpre zaistenie podmienok pre správne fungovanie (zaistenie odvetrávania). Preto sa u vybraného modelu uistite, že bude so svojimi rozmermi v danom mieste potrebný voľný priestor mať. Ten u svojich modelov má každý výrobca uvedený (väčšinou sa pohybuje v rozmedzí 5-10 cm). A v neposlednom rade berte u vstavané mikrovlnky bezpredmetným jej hmotnosť. Je totiž dôležité, aby vybraná vstavaná mikrovlnka príliš nezaťažovala kuchynskú linku.

Voľne stojaca mikrovlnka

Výhodou voľne stojacich mikrovlniek je ich jednoduché premiestnenie , kam je potreba a kde je dostupná elektrická zásuvka. Niekto môže namietať, že voľne stojace mikrovlnky sú v kuchyni ako päsť na oko, nepôsobí esteticky a v kuchyni zaberajú miesto. To ale nemusí byť vôbec pravda. Nie vždy má človek možnosť inštalovať úplne novú kuchyňu od začiatku a zaobstarať naraz všetky spotrebiče v jednotnom dizajne . Častokrát už musí pracovať s vopred daným základom a spotrebiče a linku zariaďuje postupne. To už je samozrejme ťažšie. Ale aj v takom prípade možno sa samostatne stojace mikrovlnkou dosiahnuť priestorové úspornosti a vysokej estetickej úrovne kuchyne . Na trhu dnes navyše nájdete modely mikrovlniek v celej raderôznych spracovania , tak sa nemusíte obávať, že by ste k svojej kuchyni nenašli ladiace spotrebič. Navyše niektorí výrobcovia dodávajú u svojich modelov aj rámček a aj takú mikrovlnku možno v prípade potreby vsadiť do kuchynskej linky.

Hlavné zásady pri výbere vstavanej mikrovlnky

 

veľkosť
hmotnosť
dizajn
dostatočný priestor pre odvetrávanie
poloha elektrických zásuviek

 

Vstavaná mikrovlnka – Funkcie

 

Pred nákupom vstavanej mikrovlnky si dobre rozmyslite, na čo všetko budete chcieť mikrovlnnú rúru používať. Podľa toho si tak môžete neskôr určiť funkcie, ktoré budete u svojho vybraného modelu potrebovať.

Vstavané mikrovlnky sa z hľadiska vybavenosti funkciami rozdeľujú do troch základných typov – mikrovlniek monofunkčné , bifunkčné a multifunkčné . Monofunkčné mikrovlnky sú určené výhradne na ohrev a rozmrazovanie jedla. Mikrovlnky bifunkčné k ohrevu a rozmrazovanie pridávajú ďalšiu funkciu – najčastejšie sa jedná o mikrovlnnej rúry s grilom . Vrcholom z hľadiska funkcií sú potom multifunkčné vstavané mikrovlnky . Tie môžu svojimi funkciami nahradiť klasickú rúru. Okrem grilu totiž ponúkajú aj ďalšie funkcie ako napríklad horúci vzduch , varenie v pare a ďalšie.

 

Najčastejšie funkcie vstavaných mikrovlniek 

 

Gril

Grill – ako vyplýva z názvu, táto funkcia supluje gril v klasickej rúre. V mikrovlnnej rúre s funkciou grilu tak môžete piecť aj zapekať pomocou sálavého tepla elektrickej vykurovacej špirály. Existuje však aj funkcia Quartz Grill , ktorá ponúka ešte vyššiu prevádzkovú teplotu a teda rýchlejší čas prípravy pokrmu.

 

Horúci vzduch

Horúci vzduch – funkcie horúci vzduch plnohodnotne nahrádza klasickú teplovzdušnú rúru s významnou výhodou oveľa rýchlejší prípravy jedál. Do priestoru mikrovlnky je vháňaný horúci vzduch, ktorý zaisťuje rovnomerné a rýchle pečenie, bez toho aby došlo k zmiešaniu vôní pokrmov súčasne pripravovaných.

 

Crisp 

Crisp – funkciu Crisp uvítate, ak máte radi pokrmy s Krupová kôrkou či krustou. Táto funkcia zaisťuje dokonalé upečenie pokrmov do chrumkava, a to ako z vrchnej časti, tak i spodné. S funkciou Crisp tak mikrovlnka opäť zastúpi klasickú rúru, avšak za podstatne kratší čas. Na pečenie Crisp je však potrebné používať špeciálny riad.

 

Jet Defrost

Jet Defrost – veľmi užitočná funkcia, ktorá zaisťuje oveľa lepšiu rozmrazovania. Nielenže rozmrazuje až sedemkrát rýchlejšie ako štandardné rozmrazovanie, ale tiež lepšie zachováva nutričné hodnoty potravín.

 

Varenie v pare

Varenie v pare (Autosteam) – jedná sa o zdravý spôsob varenia, vhodný najmä pre mäso, ryby a zeleninu. Pokrmy si pri ňom zachovajú až o 50% viac vitamínov ako v prípade klasického varenia. Potraviny si zároveň uchovávajú svoju chuť a vôňu.

 

6. zmysel

6. zmysel – mikrovlnná rúra s touto funkciou využíva elektrickú energiu maximálne efektívne. Vďaka inštalovaným senzorom tepla a vlhkosti rúra nastaví optimálnu dobu a priebeh prípravy pokrmu.

a iné 

 

Objem vstavanej mikrovlnky a priemer taniera

 

Ak viete, aký typ konštrukcie budete u svojej vstavanej mikrovlnky potrebovať, potom bude potrebné rozhodnúť, aký vnútorný objem bude pre vás ideálne. Na trhu sa dnes objem mikrovlniek pohybuje v rozmedzí 13 – 40 litrov. Pre určenie správneho objemu konkrétne pre vás bude potrebné si povedať, ako často, pre aké jedlá a pre koľko ľudí budete vstavanú mikrovlnku používať. Samozrejme nezabúdajte, že čím väčší objem budete pre seba potrebovať, tým porastú aj vonkajšie rozmery mikrovlnky , čo môže mať vplyv na možnosti umiestnenia mikrovlnky. Väčší objem má za následok vyššiu spotrebu a taká mikrovlnná rúra bude prirodzene vyžadovať aj vyšší príkon .

Pokiaľ bude pre vás vstavaná mikrovlnka slúžiť iba k ohrevu jedla po jednotlivých porciách, prípadne na rozmrazovanie potravín, potom bohato vystačíte s mikrovlnkou s menším objemom do 18,5 litra . Tento objem zodpovedá bežne veľkosti veľkého taniera. Ak však plánujete u mikrovlnky okrem ohrevu jedla i varenie , grilovanie či pečenie , prípadne ohrev väčších porcií jedla pre viac stravníkov , potom už bude potrebné siahnuť po objemu väčším (už v rozmedzí 20 -40 litrov ).

 

Priemer taniera

Dôležitým parametrom okrem objemu je aj priemer taniera . Bežne sa rozmer otočného taniera pohybuje v rozmedzí 27-36 centimetrov, čo by malo byť dostatočné pre bežne používané riadu. Ak však budete zvažovať akýkoľvek model, zmerajte si preventívne doma svoj najväčší tanier, ktorý hodláte v mikrovlnke používať a overte si, že sa do vybraného modelu vojde (to platí najmä, ak ste milovníkom pizze).

 

Výkon a príkon

Pri výbere mikrovlnnej rúry si v parametroch všímajte dvoch ukazovateľov – výkonu a príkonu spotrebiča. Oboje hodnoty sa udávajú vo wattoch . Aby ste mohli u mikrovlnky plnohodnotne využiť všetky jej funkcie, mala by mať dostatočný výkon. Výkon najmä ovplyvňuje rýchlosť prípravy jedla. Jednoducho tu platí, že čím vyšší výkon mikrovlnka má, tým rýchlejšie bude jedlo ohriatej. Ak nebude váš model disponovať dostatočným výkonom, potom sa celkovo všetky procesy pretiahnu. Výkon sa u mikrovlniek pohybuje v hodnotách 600 – 1300 wattov. Zvažujete Ak obstaranie mikrovlnnej rúry s grilom alebo chcete v mikrovlnke variť, piecť, potom pamätajte, že budete potrebovať vysoký výkon, teda aspoň 1000 W a viac.

 

Príkon

Príkon zase ovplyvňuje spotrebu energie. Najčastejšie sa stretnete s mikrovlnkami s príkonom v hodnotách 1150 – 3000 W. Samozrejme čím viac funkcií mikrovlnka má, tým vyššiu spotrebu bude mať. A čím nižšie číslo u hodnoty príkonu mikrovlnka má, tým bude mikrovlnka úspornejšie . Rovnako ako všetky domáce spotrebiče, sú aj mikrovlnnej rúry podľa svojej spotreby radené do energetických tried . To za účelom ľahšie orientácie zákazníkov. Zaradenie spotrebičov do energetických tried sa definuje pomocou písmen A, B, C atď. Pričom najúspornejšie sú spotrebiče v kategórii A. Ale pretože už nestačia ani táto klasifikácia, boli zavedené aj energetickej triedy A +, A ++ a A +++ , ktoré ďalej špecifikujú tie najúspornejšie modely

Pomer medzí výkonom a príkonom sa označuje ako účinnosť . Skrátka čím menej príkonu mikrovlnka potrebuje pre určitý výkon, tým efektívnejšie (účinnejšie) pracuje. Pri výbere mikrovlnky preto hľadajte pri modeloch čo najvyššiu účinnosť, teda najnižší príkon k potrebnému výkonu.
dizajn

 

Dalšie parametre 

Okrem toho, že mikrovlnná rúra musí mať parametre, zodpovedajúce vašim potrebám a nárokom, musí sa vám ale aj páčiť. Zrejme si neželáte spotrebič, ktorý by narušoval útulnosť a vzhľad vašej kuchyne alebo v nej pôsobil priamo ako päsť na oko. Preto ak máte podľa parametrov vybraný užší okruh modelov, vyberajte víťaza podľa vzhľadu . Vyberajte taký model, ktorý bude vašej kuchyni pristane najviac. Na tomto mieste je však potrebné zdôrazniť, nikdy neupřednostňujte kritérium vzhľadu pred kritériami umiestnenie, funkcií, výkonu a objemu .

 

Farba a dizajn 

Výrobcovia dnes ponúkajú širokú škálu rôznych farebných a materiálových prevedení . Skutočne tak nie je ťažké nájsť pre vašu kuchyňu padnúce model. Najčastejšie sa u mikrovlniek stretnete s bielymi , čiernymi alebo nerezovými mikrovlnnými rúrami, ktoré sú takou univerzálne klasikou. Ale ak budete hľadať niečo viac netradičného, či už čo sa týka farieb či prevedení, nájdete aj modely, ktoré sú z hľadiska dizajnu dotiahnuté ešte ďalej a sú už viac dizajnovým doplnkom než radovým kuchynským spotrebičom. Takže hľadáte Ak odlišnejšie vzhľad mikrovlnných rúr, sú na trhu aj ďalšie farebné variácie.

Čo sa týka dizajnu, je dobré si všímať aj spôsobu otvárania dvierok . Najčastejšie majú dvierka mikrovlniek otváranie do strany – tj. Vpravo či vľavo. Stretnúť sa ale môžete aj s modelmi s dvierkami výklopnými nahor alebo nadol, ktoré môžete využiť pre odloženie misiek a tanierov s pokrmami. Spôsob otvárania dvierok neradno opomenúť, pretože má vplyv na pohodlnosť používania. Takže vyberte tiež model, u ktorého máte istotu pohodlného prístupu dovnútra vzhľadom na plánované umiestnenie mikrovlnky.
ovládanie

 

Ovládanie 

Akonáhle poznáte svoje parametre a potreby v prípade konštrukcie , funkcií, objemu a výkonu, môžete sa zamerať na ovládanie prístroja. To tiež patrí k dôležitým aspektom, podľa ktorých vysnívaný model vybrať, pretože má veľký vplyv na to, ako pohodlne sa vám mikrovlnná rúra bude používať.

Najzákladnejším typom je manuálne ovládanie v podobe tlačidiel či otáčacích gombíkov. Pomocou nich si jednoducho nastavíte program a jeho trvania. U komplexnejších modelov s viacerými funkciami potom nájdete elektronické ovládanie , u ktorého si požadované funkcie a trvanie navolíte na displeji . Výkrikom poslednej technológie sú potom modely s dotykovým ovládaním . U nich nájdete naozaj len minimum tlačidiel, ale disponujú dostatočne veľkým displejom, na ktorom si všetko potrebné ľahko nastavíte.

Nech už si vyberiete ktorýkoľvek typ, trvajte v prípade ovládania vždy u vyberaných modelov na jednoduchom a ľahko zapamätateľnom ovládanie .

 

Možnosti zabudovania vstavanej mikrovlnky

 

Pri zabudovaní vstavanej mikrovlnnej rúry máte hneď niekoľko možností. Niekomu vyhovuje záves pod horné skrinky. Táto možnosť býva v ideálnej výške pre manipuláciu s pokrmami a obsluhu rúry. Pokiaľ chcete mať jednotlivé prístroje vedľa seba, oceníte rad kompaktných spotrebičov. Tie môžete kombinovať a umiestňovať podľa vašej potreby nad seba alebo vedľa seba. Mikrovlnnú rúru môžete umiestniť napríklad tiež do pevnej skrinky . Tu však dávajte pozor na zabezpečenie dostatočného odvetrávania.

 

Voľne stojaca i zavesená mikrovlnka 

V mnohých domácnostiach sa mikrovlnka nachádza na pracovnej doske. Je síce poruke, ale na druhej strane zaberá cenné pracovné miesto. Našťastie existujú mikrovlnné rúry so zaobleným tvarom, ktoré môžete postaviť do rohu linky.

Efektívne využijete hluché miesto, ktoré je v kuchyni vždy problematické. Pracovnú plochu môžete odľahčiť, ak mikrovlnku umiestnite na kovové konzoly pod horné skrinky linky.

Vstavaná mikrovlnná rúra má oproti umiestnenie na pracovnej doske neoceniteľné výhody . Okrem iného s ňou ušetríte veľa miesta a nebude vám prekážať.

 

 

 

Zabudovaná v kuchynskej linke

Ak ste už pri plánovaní kuchynskej linky rátali s mikrovlnnou rúrou, máte vyhraté. V obchodoch ponúkajú rôzne modely, ktoré dizajnovo ladia s ostatnými vstavanými spotrebičmi. Skupina spotrebičov s rovnakým dizajnom pôsobí elegantne. Zabudovaním mikrovlnky získate jednoliaty vzhľad linky.

Z hľadiska obsluhy je najpraktickejšie jej umiestnenie vo výške očí nad samostatnou rúrou.

 

Hore

Správne výškové umiestnenie spotrebiča je dôležité z dvoch dôvodov: pre jednoduchšiu manipuláciu a rýchly prehľad o pripravovanom pokrme. Vždy berte do úvahy výšku osôb, ktoré s ňou manipulujú.

Za vysoké umiestnenie mikrovlnky vravia tí, ktorí sa obávajú o bezpečnosť malých detí, ktoré radi stláčajú rôzne gombíky.

Iní im oponujú, že spotrebič deti bude lákať stále a vymyslia si spôsob ako sa k nemu dostať, čo môže byť ešte rizikovejšie.

 

Dole

Za umiestnenie mikrovlnnej rúry v spodnej časti linky sú užívatelia, ktorí ju považujú za doplnkový spotrebič. V prevažnej miere ho využívajú na občasné zohriatie jedla, a preto nie sú ochotní obetovať mu lukratívne a ľahko prístupné miesta v hornej časti linky. Neprekáža im, ak sa k nemu musia raz za čas zohnúť.

Mikrovlnku môžete ukryť za dvierka linky a o jej existencii tak budú vedieť len zasvätení. Nezabudnite na vetracie otvory a manipuláciu s taniermi vám uľahčí i výsuvná doska pod mikrovlnnou rúrou.

 

Vstavaná mikrovlnka
Vstavaná mikrovlnka zabodovaná v kuchynskej linke

 

Vstavaná mikrovlnka – výhody

 

Ušetríte manipulačný priestor . To ocenia najmä tí, ktorí majú kuchyne menších rozmerov.

Môžete ju zabudovať do takej výšky, aby bola jej obsluha čo najpohodlnejšie . Nemusíte sa skláňať, aby ste skontrolovali, čo sa s pokrmom vnútri rúry deje.

Jednoduchšie bude aj samotná manipulácia s pokrmami . Musíte si ale dať pozor na opačný prípad vysokého umiestnenia.

 

Pri umiestnení je treba myslieť aj na fakt, že mikrovlnka potrebuje dostatočný prísun vzduchu. Treba ponechať na bokoch aj zhora niekoľko centimetrov voľného priestoru.

Keď sa rozhodnete pre vstavaný typ mikrovlnnej rúry, musíte si dopredu vymedziť otvor s odpovedajúcimi rozmermi, kam ju zabudujete. Nesmiete pritom zabudnúť na odvetrávací priestor väčšinou na zadnej strane police. Ako už bolo povedané, treba dbať na dizajn prednej strany rúry, tá však máva elegantný a čistývzhľad alebo sa dá zakryť dvierkami skrinky. Prípadne vstavanú mikrovlnnú rúru môžete zavesiť na stenu priskrutkovaním. Najčastejšie sú vyrábané z nerezovej ocele, plastu kombinovaného so sklom, najčastejšie v čiernom a striebornom prevedení.Väčšinou ide o vyspelé modely s množstvom funkcií. Nevýhodou môže byť ich vyššia cena.

 

Vstavaná mikrovlnka – Montáž – Inštalácia

Vstavaná mikrovlnná rúra sa vkladá do korpusu kuchynskej linky. Hlavnou výhodou je, že mikrovlnka potom zapadá do celkového dizajnu kuchyne a nenarušuje jej celkový dojem. Na druhej strane je potrebné počítať s tým, že jej umiestnenie už nepôjde ľahko zmeniť. Ak sa rozhodnete pre nákup vstavanej mikrovlnnej rúry, majte pri jej výbere na pamäti rozmery otvoru, vyčleneného pre jej umiestnenie. Vstavaná mikrovlnka potrebuje okolo seba dostatočný voľný priestor pre zaistenie podmienok pre správne fungovanie (zaistenie odvetrávania). Preto sa u vybraného modelu uistite, že bude so svojimi rozmermi v danom mieste potrebný voľný priestor mať. Ten u svojich modelov má každý výrobca uvedený (väčšinou sa pohybuje v rozmedzí 5-10 cm). A v neposlednom rade berte u vstavané mikrovlnky bezpredmetným jej hmotnosť. Je totiž dôležité, aby vybraná vstavaná mikrovlnka príliš nezaťažovala kuchynskú linku.

 

Nákres rozmerov 

Všetky potrebné rozmery , najlepšie vo forme obrázka nájdete v každom návode produktu tzv. nákres rozmerov.

 

Príklad rozmerov – Vstavaná mikrovlnná rúra Bosch BFL634GS1

rozmery (VxŠxH): 382 mm x 594 mm x 318 mm
rozmery niky (VxŠxH): 362 mm – 382 mm x 560 mm – 568 mm x 300 mm
„Rozmery potrebné pre zabudovanie nájdete v inštalačných materiáloch.“

 

Bosch-BFL634GS1-rozmery

 

Príklad rozmerov – Vstavaná mikrovlnná rúra Whirlpool AMW 730 IX 

 

Rozmery (vxšxh) 385x595x468 mm

Rozmery s obalom (vxšxh) 506x653x628 mm

Rozmery otvoru pre zabudovanie (vxšxh) 380x556x550 mm

 

 

 

Tip – Vyberte si tú najlepšiu vstavanú mikrovlnku podľa recenzií a hodnotení

Vstavané mikrovlnky do 200 eur Najlepšie vstavané mikrovlnky nad 200 eur

 

Vstavaná mikrovlnka – DO 200 EUR – TOP 10

 

Whirlpool AMW 490 IX

Whirlpool AMW 490 IX

Vstavaná mikrovlnka Whirlpool AMW 490 IX je určená na zabudovanie a vďaka svojim kompaktným rozmerom je vhodná na inštaláciu do hornej skrinky kuchynskej linky – na inštaláciu totiž stačí hĺbka skrinky 30 centimetrov. Výrazný elektronický ovládací panel so zeleným grafickým displejom je dizajnovo doplnený zrkadlovým sklom dvierok a lakovaným interiérom. Antikorové prvky sa hodia do každej modernej kuchyne. Štyri stupne výkonu vrátane režimu rozmrazovania poskytujú dostatočnú flexibilitu výkonu vďaka 3D distribúcii mikrovĺn. Nastaviteľná pamäť obsluhu spotrebiča ešte uľahčuje. Otočný tanier má priemer 25 centimetrov a samotná mikrovlnná rúra má objem 22 litrov. Spoločne s rúrou získate aj špeciálnu nádobu, určenú na varenie v pare, v ktorej ľahko pripravíte skvelé a zdravé zemiaky a zmrazenú rybu naraz.

Vlastnosti : Výkon: 750 W | Objem: 22 l | Priemer taniera: 25 cm | Farba: čierna | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Crisp
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 38.2 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Jednoduché ovládanie , Výborný pomer ceny a kvality , Dizajn , Velkost vnútorného priestoru , Funkcie , Crisp 
Nevýhody : Vidieť otlačky prstov ,  Nedostatočný návod 

Orientačná cena 169,56 €

 

Gorenje BM 300 X

Gorenje BM 300 X

Gorenje BM 300 X je antikorová vstavaná mikrovlnka s elektrickým ovládaním tlačidiel s objemom 20 l a výkonom 800 W. Dvierka mikrovlnnej rúry sú bez akýchkoľvek zárezov a hrán, v ktorých by sa mohli hromadiť nečistoty. Vnútorný sklenený panel je navyše snímateľný. Rúra má 6 stupňov výkonu, samozrejmosťou je tiež gril a rozmrazovanie potravín podľa váhy. Výrobca myslel aj na jednoduchosť ovládania. Tú zabezpečuje Logical Choice, s ktorou bude ovládanie vašej rúry zrozumiteľné. Súčasťou je tiež otočný sklenený tanier s priemerom 24,5 cm.

Vlastnosti : Výkon: 800 W | Objem: 20 l | Priemer taniera: 24,5 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril
Rozmery : Šírka | 46.3 cm | Výška | 37.8 cm | Podobné rozmery Pozrieť ponuky

Výhody :  Super cena , Množstvo funkcií ktoré majú raz také drahé spotrebiče , Jednoduché ovládanie , Kvalitné prevedenie , Je bez otlacková , Pekný dizajn 
Nevýhody : Malý vnútorný priestor , ale pre niekoho možno postačujúci 

Orientačná cena 128,90 €

 

Electrolux EMS 20107 OX

Electrolux EMS 20107 OX

Electrolux EMS 20107 OX je vstavaná mikrovlnka určená na zabudovanie. Rúra má antikorový vnútrajšok s objemom 20 litrov a otočným tanierom s priemerom 24,5 cm. Jednoduché otočné voliče vám uľahčia prácu a prehľadný LED displej poskytne spätnú väzbu a aktuálne informácie o stave zvoleného programu. Môžete si vybrať z 5 stupňov výkonu ohrevu. Pomocou rozmrazovacej funkcie vždy ľahko rozmrazíte potraviny a budete pripravení na varenie. Automatické programy prispôsobia čas ohrevu podľa váhy jedla. Prevádzka rúry je bezpečná, otváranie je riešené stlačením tlačidla.

Vlastnosti : Výkon: 800 W | Objem: 20 l | Priemer taniera: 24,5 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |
Rozmery : Šírka | 59.6 cm | Výška | 38.9 cm | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody :  Pekný dizajn , Cena , Dobrá kvalita 
Nevýhody : Málo funkcií 

Orientačná cena 151,00 €

 

Whirlpool AMW 140/1 IX 

Whirlpool AMW 1401 IX 

Vstavaná mikrovlnka Whirlpool AMW 140/1 IX s vnútorným objemom 20 l a výkonom 800 W vyniká svojim minimalistickým dizajnom. Nerezové prevedenie je veľmi obľúbené, kuchyni dodáva ten správny šmrnc. Model so zrkadlovým sklom sa otvára na ľavú stranu. Inštalácia nie je vôbec náročná a zvládne ju každý (aspoň trochu technicky zdatný) chlap. Na prvý pohľad sa nám zdala mikrovlnka malá, priemer otočného taniera je však 24,5 cm, čo je na bežné domáce taniere úplne dostačujúce. lektronický panel s vyčnievajúcimi gombíkmi umožňuje nastaviť až 5 stupňov výkonu. Spotrebič disponuje klasickými funkciami ohrev a rozmrazovanie – táto funkcia nastaví ideálny výkon mikrovlnky podľa druhu a hmotnosti zmrazenej potraviny. Vstavaný gril s výkonom 1000W využijete na rýchle domáce pečenie, súčasťou balenia je aj grilovacia mriežka.

Vlastnosti : Výkon: 800 W | Objem: 20 l | Priemer taniera: 25,5 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril | Jet start
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 38.8 cm | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody :  Cena , Vzhľad , Kvalita , Vyhotovenie , Funkcie , Gril , Jet start , Šikovná mikrovlnka pre stredne velké taniere , Pomer cena a vykon , Tichý chod. , Jednoduché a intuitívne ovládanie , Menšia hmotnosť , 
Nevýhody : Vidieť otlačky prstov , Trochu menši priestor vnutri vzhladom na celkovu velkost , Hlasité pípanie po ukončení programu 

Orientačná cena 145,50 €

 

Amica TMI 20 AFB

Amica TMI 20 AFB

Vstavaná mikrovlnka  Amica TMI 20 AFB je určená pre extra rýchle rozmrazovanie, zohrievanie a perfektnú prípravu jedla. Oceníte jednoduché elektronické ovládanie tlačidlami s krátkym zdvihom a zapusteným otočným voličom. Nechýba veľký digitálny ukazovateľ doby prípravy aj denného času. Má aj váhovú automatiku s programami pre rozmrazovanie a varnými programami. Štýlový dizajn dodá vašej kuchyni moderný nádych a upúta pohľad každého návštevníka. Okrem toho vás iste potešia i bezpečnostné dvierka, ktoré sú vyrobené z kvalitného a odolného skla, tiež v elegantnej čiernej farbe. Mikrovlna rúra je dodaná vrátane rámčeka. Nastaviť môžete až 7 stupňov výkonu. Pre rýchle ohriatie potravín zvolíte tlačidlo rýchleho štartu, alebo môžete vybrať z 9 prednastavených programov varenia ako napr. automatický ohrev, ohrev nápojov, alebo prípravu ryby

Vlastnosti : Výkon: 900 W | Objem: 20 l | Priemer taniera: 24,5 cm | Farba: čierna | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril
Rozmery : Šírka | 59.4 cm | Výška | 37.8 cm | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody :  Gril , Super cena , Krásny dizajn , Zmestí sa aj velký hranatý tanier , Veľa funkcií , Veĺký vnútorný priestor , 
Nevýhody : Momentálne žiadne

Orientačná cena 129,00 €

 

Amica AMM 25 BI

Amica AMM 25 BI

Vstavaná mikrovlnka Amica AMM 25 BI s grilom je praktický pomocník, ktorý vám uľahčí prácu pri každodennom varení. Ovládanie rúry je elektronicko tlačidlové. V rúre rýchlo zohrejete pripravený pokrm alebo rozmrazíte mäso. Po ukončení prípravy jedla sa ozve akustický signál. Mikrovlnný výkon je 900 W a gril má výkon 1000 W. Tento model má objem 25 litrov. V ponuke má 8 programov, medzi ktorými si iste vyberiete ten svoj. Na výber máte 5 úrovní ohrevu. Praktický displej vám ponúka informácie o zostatkovom čase zohrievania či rozmrazovania. Vnútorný priestor je nerezový. Súčasťou výbavy je otočný tanier s priemerom 31,5 cm.

Vlastnosti : Výkon: 900 W | Objem: 25 l | Priemer taniera: 31,5 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 38.8 cm | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody :  Dizajn , Jednoduché ovladanie , Vhodná aj na nadpriemerne velké taniere/misy , 
Nevýhody : Trochu hlučnejšia aj pri zatváraní dvierok , Nevypne svetlo pri otevrení mikrovlnky po dokončení ohrievania

Orientačná cena 181,80 €

 

Whirlpool AMW 494 IX

Whirlpool AMW 494 IX

Vstavaná mikrovlnka Whirlpool AMW 494 IX je určená na zabudovanie. Výrazný elektronický ovládací panel so zeleným grafickým displejom je dizajnovo doplnený zrkadlovým sklom dvierok a lakovaným interiérom. Nerezové prvky sa hodí do každej modernej kuchyne. Štyri stupne výkonu vrátane režimu rozmrazovania poskytujú dostatočnú flexibilitu výkonu vďaka 3D distribúciu mikrovĺn. Nastaviteľná pamäť obsluhu spotrebiča ešte uľahčuje. Otočný tanier má priemer 25 centimetrov a samotná mikrovlnná rúra má objem 22 litrov. Časovač a doplnková funkcia na nastavenie odčítanie času je tiež podporovaná. Bezpečie Vašich najmilších zaisťuje kvalitné detská poistka.

Vlastnosti : Výkon: 750 W | Objem: 22 l | Priemer taniera: 25 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok |
Rozmery : Šírka | 59,5 cm | Výška | 38.2 cm | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody :  Výkon super. Jedlo je ohriate za 30 až 40 sekúnd , Krásny design , Jednoduchá obsluha , Funkcia 3DJet umožňuje provnomerné zohrievanie , Jednoduchá mikrovlnka bez zbytočných funkcií 
Nevýhody : Po dokončení zohrievania donekonečna upozorňuje na koniec  

Orientačná cena 172,00 €

 

Beko MGB 25332 BG

Beko MGB 25332 BG

Vstavaná mikrovlnka s grilom Beko MGB 25332 BG je zariadenie nabité modernými technológiami. Okrem iného sa pýši aj dotykovým otváraním dverí alebo automatickými programami. Prednej strane dominuje elektronický ovládací panel s čiernym sklom, ktorý sa stane ozdobou každej kuchyne. Mikrovlnná rúra ponúka vnútorný objem 25 litrov a celkovo 5 úrovní ohrevu. Jedlo si pripravíte pomocou mikrovlnného varenia, mikrovĺn s grilom alebo grilu. Jednoduchým spôsobom si pripravíte grilované mäso, klobásky, toasty alebo ryby. Nechýba rozmrazovanie podľa času či hmotnosti a praktická minútka. Obľúbená je voľba rýchly štart, po aktivácii ktorej vyvinie zariadenie 100 % výkon na 30 sekúnd. Jedlo tak budete mať oveľa rýchlejšie pripravené. Všetko nastavíte pomocou dotykových tlačidiel, otočného voliča a elektronického displeja. Ľahko aktivujete jeden z automatických programov, napríklad pizzu, mäso, zeleninu a ďalšie. Potom zvolíte hmotnosť potraviny a o ostatné sa už postarajú moderné technológie. Týmto spôsobom zaistíte optimálnu prípravu danej potraviny. Nechýba viacfázové varenie a detský zámok, ktorý zablokuje funkcie mikrovlnnej rúry. Pri manipulácii s jedlom oceníte vnútorné osvetlenie. 

Vlastnosti : Výkon: 900 W | Objem: 25 l | Priemer taniera: 31,5 cm | Farba: čierna | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 38.8 cm | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody :  Veľkosť taniera až 31,5  cm  Gril , Pomer cena / výkon , Dizajn , Dotykové a jednoduché ovládanie , Veľký priestor , 
Nevýhody : Čas pod sklom dvíerok je rozmazaný, neostrý

Orientačná cena 177,50 €

 

Zelmer 29Z019

Zelmer 29Z019

Vstavanú mikrovlnku Zelmer 29Z019 naprogramujete presne podľa vašich požiadaviek. Na ideálnu prípravu všetkých druhov jedál slúži 5 výkonnostných stupňov a 8 automatických programov. Nechýba ani gril a rozmrazovanie. Maximálny komfort zaručí kombinované zohrievanie a viacstupňové zohrievanie. S funkciou odloženého štartu budete mať prichystané teplé jedlo hneď po príchode z práce. Jednoduché tlačidlové ovládanie, pekný a funkčný vzhľad, to sú ďalšie výhody vstavanej mikrovlnky Zelmer 29Z019.

Vlastnosti : Výkon: 1000 W | Objem: 17 l | Priemer taniera: 24,5 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril
Rozmery : Šírka | 59.2 cm | Výška | 45 cm | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody :  Cena , Dizajn , Dobrá kvalita
Nevýhody : Vidieť otlačky prstov 

Orientačná cena 155,21 €

 

Candy MIC 201

Candy MIC 201

Vstavaná mikrovlnka Candy MIC 201 .Moderné funkcie a vlastnosti robia z tejto mikrovlnnej rúry nepostrádateľného pomocníka do každej kuchyne. Rúra disponuje otočným tanierom s priemerom 24,5 cm a tiež dvierkami s priehľadným okienkom, ktoré sa otvárajú pomocou tlačidla. Vnútorný priestor vyniká objemom až 20 litrov a je možné si vybrať z piatich úrovní výkonu. Určite oceníte aj výkonný gril, s ktorým hravo pripravíte krásne šťavnaté kuriatko. Rúra si poradí aj s rozmrazovaním podľa hmotnosti a času, ktoré umožňuje veľmi citlivé dávkovanie tepla tak, aby požadovaný kus potravín rovnomerne rozmrzol. Samozrejmosťou je prítomnosť automatických programov a funkcia rýchleho ohrevu, kedy sa zariadenie spustí na 100 % výkonu po dobu 30 sekúnd. Jednoduché ovládanie zaisťuje otočný ovládač, tlačidlá a prehľadný displej.

Vlastnosti : Výkon: 1250 W | Objem: 20 l | Priemer taniera: 24,5 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril
Rozmery : Šírka | 46,1 cm | Výška | 31,8 cm | Podobné rozmery Pozrieť ponuky

Výhody :  Super cena , Pekný dizajn , Ohrieva rýchlo , Jednoduché ovládanie , Gril 
Nevýhody : Troška nemotorné ovládanie – cez menu , Po skončení ohrevu 5x zapípa (stačilo by raz) ,Ak sa nezatvoria dvere, tak stále svieti , Je malá , 

Orientačná cena 129,00 €

 

Vstavaná mikrovlnka – NAD 200 EUR – TOP 10

 

Whirlpool AMW 850 IXL

Whirlpool AMW 850 IXL

Vstavaná mikrovlnka Whirlpool AMW 850 IXL s objemom 40 l vybavená technológiou 6. zmysel, ktorý zaručuje dokonalú prípravu pokrmov. Rúra sa ovláda dotykovým panelom, ktorý je vybavený aj displejom v čiernobielom prevedení. Lákavé sú prednastavené recepty, ktoré uľahčujú dosiahnutie najlepších výsledkov. Medzi špeciálne programy patrí Crisp (zapekacia funkcia), horúci vzduch, gril, Steam (varenie v pare) či patentovaný program Jet Defrost (rozmrazovanie). Mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 100 W. Dvere sú výklopné, vybavené dvojitým sklom a bezpečnostnou mriežkou. K dispozícii je aj praktická detská poistka. Vnútorné vybavenie tvorí otočný tanier v priemere 36 cm, Crisp tanier, držiak Crisp taniera, parná nádoba, plech na pečenie a 1 nerezový rošt.

Vlastnosti : Výkon: 900 W | Objem: 40 l | Priemer taniera: 40 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Crisp | Parné varenie | Gril |
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 45.5 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Super multifunkčná mikrovlnka , Veľký objem aj priemer taniera , Menu v Slovenčine , Vyrobené v Taliansku nie v Polsku , Velke prislusenstvo v cene , Vela predprogramovanych receptov ,Dotykové ovladanie, žiadne vytrcajuce gombiky , Madlo dvierok netrci do priestoru , Exklusivny dizajn, Kvalitné šasi, Veľa funkcií , Parné varenie , Jednoduchá obsluha
Nevýhody : Ostavajú odtlačky prstov na dotykovom skle , Na ovladacom paneli,ikonky na spustenie,stop,a iné nie su dobre vidiet 

Orientačná cena 559,00 €

 

Electrolux EMT 25207 OX

Electrolux EMT 25207 OX

Electrolux EMT 25207 OX je vstavaná mikrovlnka rúra s grilom určená na zabudovanie. Rúra má antikorový vnútrajšok s objemom 25 litrov a otočným tanierom s priemerom 31,5 cm. Moderné a jednoduché dotykové ovládanie vám uľahčí prácu a prehľadný LED displej poskytne spätnú väzbu a aktuálne informácie o stave zvoleného programu. Môžete si vybrať až z 8 stupňov výkonu ohrevu. Tiež je možné kombinovať rôzne ohrevy – mikrovlnný ohrev a gril. Pomocou rozmrazovacej funkcie vždy ľahko rozmrazíte potraviny a ste rýchlo pripravení začať variť. Automatické programy prispôsobia čas ohrevu podľa váhy jedla. Prevádzka rúry je úplne bezpečná, otváranie je riešené stlačením tlačidla. Ukončenie zvoleného cyklu je oznámené zvukovým signálom.

Vlastnosti : Výkon: 900 W | Objem: 25 l | Priemer taniera: 31,5 | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril
Rozmery : Šírka | 59.6 cm | Výška | 38.9 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Dobrá cena aj kvalita , Perfektné ovládanie , Veľkosť aj priemer taniera tzn, aj na veľké taniere , Montaž jednoduchá , drzi ju len jedna skrutka , Pekný dizajn , Gril , 
Nevýhody : Keď necháte otvorené dvierka mikrovlnka stále svieti. Pri zatváraní dvierok to vydáva hlasite zacvaknutie , Displej má inú farbu ako el. rúra – Displej svieti tak bledozeleno, k rure tiez elektrolux nepasuje nakolko ta je zltooranzova , Rozmery vonkajšieho rámu sú väčšie ako sú uvedené v popise výrobku , Vidieť otlačky prstov 

Orientačná cena 279,00 €

 

Whirlpool AMW 730 IX

Whirlpool AMW 730 IX

Vstavaná mikrovlnka Whirlpool AMW 730 IX v nerezovom prevedení disponuje vnútorným objemom 31 l. Nerezový povrch má povrchovú úpravu proti odtlačkom prstov, dvere rúry s dvojitým sklom sú vyklápacie. Elegantný dizajn Absolute je doplnený elektronickým ovládaním pomocou centrálneho gombíka a dotykového displeja. Rúra je vybavená funkciami pre varenie, grilovanie, mikrovlnný ohrev, zapekanie Crisp a rozmrazovanie. Elegantná mikrovlnná rúra Whirlpool AMW 730 IX využíva senzorovú technológiu 6. zmysel pre automatickú úpravu parametrov prípravy jedla, rozmrazovania či zapekania. Okrem toho ponúka praktickú funkciu JetStart pre štart na plný výkon, časovač a detský zámok. Jednoduché používanie mikrovlnnej rúry zabezpečia prednastavené automatické programy.

Vlastnosti : Výkon: 1000 W | Objem: 31 l | Priemer taniera: 32,5 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Crisp | Gril |
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 38.5 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Dobrý príkon aj výkon , Veľký objem , Krásny dizajn , Multi funkčnosť , Funkcie Gril aj Crips , 6 zmysel , Jednoduche ovladanie , Jednoduchá montáž 
Nevýhody : Trochu zložitejšie nastavovanie 

Orientačná cena 419,00 €

 

Whirlpool AMW 901 WH

Whirlpool AMW 901 WH

Vstavaná mikrovlnka Whirlpool AMW 901 WH . Elektronická funkcie: rozmrazovanie, mikrovlnný ohrev a ich kombinácie výkon mikrovĺn 750 W čiernobiely grafický displej farba: biela, neutrálny dizajn, ľavé závesy dverí, vonkajšie číre sklo. JetDefrost je unikátna funkcia, ktorá rozmrazuje potraviny až 7-krát rýchlejšie ako iné rozmrazovacie funkcie. Stačí zvoliť druh potraviny a jej hmotnosť a funkcia Jet Defrost sa postará o dokonalé rozmrazenie.

Vlastnosti : Výkon: 750 W | Objem: 22 l | Priemer taniera: 25 cm | Farba: biela | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny | Detský zámok | Gril |
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 38.2 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Pekný dizajn , Biela farba , Montažna hlbka do 30cm , Funkcie , Cena 
Nevýhody : Nizky vykon , Nemožnost regulovat montažnu výsku , spodnú policu, na ktorej je uložená, nezakráva áplne , Nedostatočný návod – treba použiť návod na iný typ , 

Orientačná cena 249,00 €

 

Gorenje BM 6240 SY2B

Gorenje BM 6240 SY2B

Vstavaná mikrovlnka Gorenje BM 6240 SY2B disponuje mikrovlnným výkonom 900 W a 1000 W grilom. Objem rúry je 23 litrov a priemer otočného taniera je slušných 27 cm. Okrem svojej praktickosti sa pýši vydareným vzhľadom v čistom štýle. Dvierka sa otvárajú tlačidlom a všetko, čo si nastavíte intuitívnym elektronickým ovládaním s otočným prepínačom, sa zobrazí na Smart displeji s červenými číslicami. Na výber máte celkovo 8 prednastavených programov. Pripravte si čerstvú pizzu na grilovacom rošte, ktorý je súčasťou balenia. Systém samočistenia Aqua Clean vám uľahčí údržbu vnútorného lakovaného priestoru. Vložte pohár s 200 ml vody dovnútra a aktivujte funkciu. Po 8 minútach stačí už len vnútrajšok rúry utrieť suchou handričkou. Po bezpečnostnej stránke rúre nechýba ani detská poistka. Po aktivácii sa na displeji zobrazí ikonka tejto funkcie a rúru nebude možné používať.

Vlastnosti : Výkon: 900 W | Objem: 23 l | Priemer taniera: 27 cm | Farba: čierna | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril |
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 39 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Tichá s rýchlym ohrevom , Pekný dizajn , Jednoduchá obsluha , Gril 
Nevýhody : Plastový kryt na dvierkach a okolo mikrovlnky, Ked je umiestnený “ hore“ v linke, nižsi ludia nevidia na symboly, ktoré su na navigačnom kružku mikrovlnky.

Orientačná cena 239,00 €

 

Whirlpool MW 4100 IX

Whirlpool MW 4100 IX

Vstavaná mikrovlnka Whirlpool MW 4100 IX ponúka predovšetkým jednoduché ovládanie a perfektný výkon. Vďaka svojim kompaktným rozmerom je určená do hornej skrinky kuchynskej linky alebo iných priestorov – pre inštaláciu totiž stačí hĺbka iba 30 centimetrov. Elektronický ovládací panel je doplnený čiernobielym grafickým displejom. Dizajn dopĺňajú zrkadlové sklá dvierok a antikorové farebné vyhotovenie, ktoré je vhodné do každej modernej kuchyne. Rúra umožňuje nastavenie jedného zo 4 stupňov výkonu. K základným vlastnostiam, ako je mikrovlnný ohrev a časovač, sa v tomto modeli pridáva funkcia rozmrazovania. Vnútorný objem rúry je 22 litrov a otočný tanier má priemer 25 centimetrov. Bezpečnosť vašich najbližších zaisťuje kvalitná detská poistka.

Vlastnosti : Výkon: 750 W | Objem: 22 l | Priemer taniera: 25 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok |
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 38.2 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Veľmi kvalitný výrobok , Dobrý pomer ceny a kvality , Pekný dizajn 
Nevýhody : Nemá výklopné ale klasické otváranie. Chyba v popise tovaru na internetovej stránke. Menší vnútorný priestor – hranatý tanier sa mi tam nezmestí (resp.tanier sa nemože tocit) , Nemá gril 

Orientačná cena 259,00 €

 

Siemens BF 634LGS1

Siemens BF 634LGS1

Vstavaná mikrovlnka Siemens BF 634LGS1 ponúka rýchle rozmrazovanie, ohrievanie alebo prípravu jedla v najkratšom možnom čase. Výkon 900 W je možné nastaviť v 5 úrovniach a objem je 21 litrov. Systém CookControl Plus zaručuje úspech pri príprave väčšieho počtu pokrmov. Užite si čistenie bez námahy vďaka špeciálne upraveným celoskleneným dverám a vnútornému priestoru z antikorovej ocele. 2,8″ farebný TFT displej s podporou českého jazyka a dotykovým ovládaním vám spríjemní obsluhu. Nechýba ani LED osvetlenie či bočné otváranie so závesom dverí vľavo. Siemens BF 634 LGS 1 disponuje systémom ohrevu bez otočného taniera. Určite oceníte nadčasové vyhotovenie, vďaka ktorému vstavaná rúra nesmie chýbať v žiadnej modernej kuchyni.

Vlastnosti : Výkon: 900 W | Objem: 21 l | Priemer taniera: – | Farba: čierna | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | 
Rozmery : Šírka | 59.4 cm | Výška | 38,2 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Krásny dizajn , Tichý chod , Nemá otočný tanier – Bez otočného taniera na spodku , Jednoduché čistenie 
Nevýhody : Platí sa za značku , Nemá gril , Malý vnútorný priestor – Treba si pozriteť vnútorné rozmery a porovnať, či tam vojdu plytké taniere. Dvierka sa dajú otvoriť tlačidlom hocikedy, no na ohrev je nutné najprv mikrovlnku zapnúť , až potom sa dá nastaviť čas a výkon ohrevu – trochu zdĺhavé , 

Orientačná cena 489,80 €

 

Whirlpool AMW 730 NB

Whirlpool AMW 730 NB

Vstavaná mikrovlnka Whirlpool AMW 730 NB poskytuje elegantný dizajn a nadštandardný výkon. Čierne prevedenie v dizajne Absolute je doplnené kovovým panelom s centrálnym gombíkom a prehľadným displejom. Vybavená je funkciami pre varenie, grilovanie, zapekanie Crisp, rozmrazovanie, ohrev a automatickými programami. Funkcie sú doplnené senzorovou technológiou 6. zmysel pre dokonalé výsledky prípravy pokrmov. Mikrovlnná rúra Whirlpool AMW 730 NB umožňuje okamžitý štart na plný výkon prostredníctvom funkcie JetStart, vybavená je časovačom a detskou poistkou. Výkon mikrovĺn je 1000 W, výkon grilu 800 W. Funkcia Crisp využíva súčasne gril, mikrovlny a špeciálny Crisp tanier pre dosiahnutie dokonale chrumkavého povrchu jedla.

Vlastnosti : Výkon: 800 W | Objem: 31 l | Priemer taniera: 32,5 cm | Farba: čierna | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | Gril | Crips
Rozmery : Šírka | 59.5 cm | Výška | 38,5 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Pekný dizajn , Rýhlosť pečenia , Funkcia crips je super , Objem a priemer taniera , Gril 
Nevýhody : Momentálne žiadne 

Orientačná cena 335,00 €

 

Siemens HF 25M5L2

Siemens HF 25M5L2

Vstavaná mikrovlnka Siemens HF 25M5L2 má funkciu rozmrazovania pre šetrné rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, chleba a smotanových tort. Ďalej je vybavená 5 výkonnými stupni a 7 automatickými programami. Vstavaná mikrovlnná rúra SIEMENS HF 25M5L2 má funkciu rozmrazovania pre šetrné rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, chleba a smotanových tort. Ďalej je vybavená 5 výkonnými stupni a 7 automatickými programam. zabudovateľný spotrebič pre hornú skrinku širokú 60 cm, zabudovanie možné aj do vysokej skrinky

Vlastnosti : Výkon: 900 W | Objem: 21 l | Priemer taniera: 24,5 cm | Farba: nerez | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | 
Rozmery : Šírka | 56 cm | Výška | 38 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Pekný moderný dizajn, Výborný výkon , Perfektná značková mikrovlnka , Nemá otočný tanier , Jednoduché čistenie , Tichý chod 
Nevýhody : Možno cena , ale platí sa za kvalitu a značku 

Orientačná cena 490,00 €

 

Electrolux EMS 17006 OX

Electrolux EMS 17006 OX

Vstavaná mikrovlnka Electrolux EMS17006OX. Rúra je vybavená funkciou pre mikrovlnný ohrev na piatich úrovniach a rozmrazovaním podľa váhy vložené potraviny. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, pomocou displeja na prednom paneli môžete ľahko sledovať výkon aj čas . Mikrovlnná trúba Electrolux EMS17006OX je vstavaná trúba s úpravou proti odtlačkom prstov s 5 stupňami výkonu. Ponúka detskú poistku, osvetlenie alebo elektronické hodiny s meraním času. Či už chcete uvariť niečo rýchle a jednoduché, alebo si len chcete ohriať niečo z chladničky, môžete sa spoľahnúť na túto intuitívnu a ľahko použiteľnú mikrovlnnú trúbu. Vďaka svojej vstavbe vypadá, ako keby bola vyrobená na zákazku priamo pre vás. Digitálny displej slúži pre jasnú a okamžitú spätnú väzbu. Stačí len jeden rýchly pohľad na panel s digitálnym displejom a získate okamžitú spätnú väzbu o tom, ako si jedlo práve pripravuje.

Vlastnosti : Výkon: 800 W | Objem: 16,8 l | Priemer taniera: 27,5 cm | Farba: čierna | 
Funkcie : Rozmrazovanie | Ohrev | Displej | Hodiny |Detský zámok | 
Rozmery : Šírka | 59.4 cm | Výška | 37,1 cm  | Podobné rozmeryPozrieť ponuky 

Výhody : Funkcie aj pre varenie , Dizajn , Prehľadné ovládanie , Tichý chod , Funkce úspory energie – při nepoužívání nesvítí nic na displeji
Nevýhody : Menší vnútorný objem , ale pre niekoho to može stačiť , Vidieť na nej otlačky prstov , 

Orientačná cena 286,00 €

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: