Whirlpool AMW 491 IX – Recenzia

Recenzie Whirlpool

Whirlpool AMW 491 IX – Popis a Recenzia

Mikrovlnná rúra Whirlpool AMW 491 IX s funkciou Autosteam, ktorá umožňuje uvariť v pare 4 predprogramované druhy jedál. Rúra je vhodná do hornej skrinky kuchynskej linky, ovládací panel pristroja je doplnený zeleným grafickým displejom

 

Porovnajte ceny – Prečítajte recenzie v eshopoch – Vyberte najlepšiu ponuku 
Whirlpool AMW 491 IX – Ukázať cenové ponuky

Whirlpool-AMW-491-IX 

Stručný popis

mikrovlnná rúra • maximálny príkon 1 300 W • vnútorný objem 22 l • 3D distribúcia mikrovĺn • funkcia Jet Defrost • funkcia Jet Start • nádoba na varenie v pare • zrozumiteľný displej • tlačidlové ovládanie • časovač • detská poistka

Popis

V žiadnej modernej kuchyni by nemala chýbať výkonná mikrovlnná rúra, ktorá zaistí okamžitý ohrev vašich potravín alebo rozmrazenie surovín určených pre následné tepelné spracovanie. Renomovaný výrobca veľkých domácich spotrebičov WHIRLPOOL prichádza na trh s novým modelom mikrovlnnej rúry AMW 491 IX, ktorá vám prinesie nielen toto.

Jej potenciálnu silu ohrevu demonštruje už maximálny príkon, ktorý predstavuje solídnych 1 300 W. Vďaka vnútornému objemu 22 litrov je tento model určený pre ohrev aj objemovo veľkých pokrmov, ako je napríklad hydina v celku.

Okrem dôkladného ohrevu, ktorý zaisťuje unikátnu 3D distribúciu mikrovĺn, môžete tento model využívať aj na rozmrazovanie surovín. V tom vám dopomôže funkcia Jet Defrost. Tá potraviny veľmi šetrne rozmrazí a zároveň zachová ich potrebnú štruktúru. Tento model môžete navyše využiť aj na varenie v pare, k čomu vám dopomôže aj špeciálna nádoba, ktorá je súčasťou balenia. Samozrejmosťou je aj praktický časovač alebo detská poistka. Jednoduchému ovládaniu napomáha zrozumiteľný displej, ktorý vás bude o všetkom informovať.

Tento model mikrovlnnej rúry využíva pre ohrev vašich potravín unikátny 3D systém distribúcie vĺn. Ten zaistí dôkladný ohrev všetkých častí pokrmov, či už sa nachádza vo vašej miske alebo tanieri kdekoľvek a zachová prirodzenú chuť jedla. Avšak tým výpočet funkcií nekončí. K dispozícii tu máte aj funkciu Jet Defrost, ktorá v kombinácii už so spomínanou distribúciou vĺn prináša skvelé výsledky rozmrazovania potravín. Funkciu využijete vždy, keď budete chcieť niečo veľmi rýchlo a zároveň šetrne rozmraziť

 

 Vlastnosti

elektronické ovládanie
zelený grafický displej
objem: 22 l
priemer otočného taniera 25 cm
výkon mikrovĺn: 750 W
4 úrovní výkonu
časovač s minútkou
systém 3D distribúcia mikrovĺn
Jet Defrost pre rýchlejšie rozmrazovanie
Jet Start pre štart na plný výkon
automatické rozmrazovanie
možnosť uloženia najviac používaných kombinácií
funkcia Autosteam pre varenie v pare
detská poistka
vnútorné rozmery: 18,7×37×29 cm
lakovaný vnútorný priestor

 

Výhody

krásny dizajn
veĺmi priestranná
rychlo zohrieva
varenie v pare
množstvo funkcií
ovládanie je jednoduché

 

Nevýhody

nedostačujúci nánod
otlačky prstov

 

Recenzie zákazníkov

 

po 3 rokoch spokojnosť

 

Oproti konkurentom je veĺmi priestranná, škoda že podsvietenie času je zelené a nie biele. Ovládanie je jednoduché, dizajnovo zapadá do vyššej cenovej kategórie a výkonnostne je úplne dostačujúca. Okrem toho zeleného podsvietenia nevnímam nič ako negatívum a preto dávam 5 hviezd.

 

Úplná spokojnosť, všetko perfektne sadlo do linky

 

Zatial splna ucel, ktory bol pozadovany. Jednu hviezdicku som strhol za navod, ktory je spolocny pre viacero modelov a uplne nedostatocny (nie je popis ovladania jednotlivych funkcii, pri niektorych rezimoch mame zvolit kategoriu potraviny (1,2…), ale tie nie su nikde popisane atd.).

 

elegantná zabudovateľna mikrovlnka. obsahuje varenie v pare, ale radšej by som prijal gril. rozhodne som spokojný s výrobkom a jednoduchou montážou. Účel a funkčnosť splnila a k tomu krásny dizajn.

 

dobra mikrovlnka, rychlo zohrieva, jednoducha na pouzivanie, ale chyba navod! pre varenie v pare by sme ho ocenili, kedze sme tuto funkciu predtym nepoznali

 

som spokojná, len k výrobku nebol podrobný návod na obsluhu, žiadny popis funkcii, takže sa musím naučiť používať gril a podobné sama :-/

 

Veľmi pekný dizajn, množstvo funkcií, bohatá výbava a aj rozumná cena.

 

Mikrovlnka zatím funkční, dvířka hodně dlouhá, při otevírání je nutné ustoupit dozadu. Mikrovlnka po ukončení ohřevu nevypne, větrák stále hučí, než se otevřou dvířka.

 

Snad nemoznost zmeny otevirani, zapne se vzdy vetrak pri otevreni dvirek. Jinak vse funguje a splnuje pozadavky.

 

Vzhledově je tato mikrovlnka krásná, mám již pečící troubu stejné značky. Myslím si, že ohřívá jídlo déle, než ta co jsem měla před ní. Musím dobu ohřevu prodlužovat. Další funkce jsem ještě nevyzkoušela. Na závěr – líbí se mi, jsem ráda, že jsem si tento produkt koupila.

 

Funguje skvěle, oceňuji parní vaření. Nevýhodou jsou otisky prstů, častěji musím omývat…

 

Tuto mikrovlnku používáme asi půl roku a jsme naprosto spokojeni. Jednoduché ovládání a výborná cena oproti jiným vestavným mikrovlnkám. A přitom se hodí i k pečícím troubám od jiné značky.

 

výborná mikrovlnka poměr cena výkon. Za ty peníze lepší neseženete.

 

Nejlepší vestavná MW co se týká poměru ceny/výkon. Za 5000,- dokáže to co ostatní za 10000,- a vypadá dobře. Bohužel návod je velmi obecný a chybí popis tlačítek, takže nastavování složitější funkcí vyžaduje trochu zkoušení.

 

Výrobek je kvalitně spracován a má velmi jednoduché ovládání.Počet ovládacích funkcí je dostatečný pro běžné používání mikrovlné trouby.

 

Jsme spokojeni i po roce používání. Je nutné si zvyknout na ovládání . Opravdu povedený design.

 

Bohužel je hlučnější a vadí mne dlouhé upozorňování na věc v mikrovlnce po ohřevu. jinak jsem spokojen.

 

Rovnoměrně ohřívá a má velmi působivý vzhled. Nevýhody: dvířka jsou skoro pořád upatlaná kvůli zavírání a po ukončení ohřívání se nevypne, pořád svítí a točí uvnitř talíř.

 

Trouba funguje a vypadá dobře.Není návod k obsluze.Popis tlačítek a funkcí.

 

Vypdá moc pěkně a ohřívá skvěle.Jsme moc spokojeni.

 

S mikrovlnou troubou jsme velice spokojeni. Nevýhodou je upatlaní skla při zavíraní dveří.

 

Porovnajte ceny – Prečítajte recenzie v eshopoch – Vyberte najlepšiu ponuku 
Whirlpool AMW 491 IX – Ukázať cenové ponuky

Whirlpool-AMW-491-IX

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: