Whirlpool JT 479 IX – Recenzia

Recenzie Whirlpool

Whirlpool JT 479 IX – Popis a Recenzia

Voľne stojaca mikrovlnná rúra WHIRLPOOL JT 479 IX so sklápacími dvierkami ponúka funkcie ako bežná rúra. Prispôsobené sú funkcie teplovzdušného pečenia horúcim vzduchom, zapekania Crisp, grilovania, varenia v pare, ohrevu jedla a rozmrazovania. K dispozícii je aj vynikajúca technológia 6. ZMYSEL™, pomocou ktorej môžete variť oveľa jednoduchšie a lepšie. Mikrovlnná rúra WHIRLPOOL JT 479 IX má príjemný dizajn, jej povrchové prevedenie je v striebornej farbe. Vnútorný objem mikrovlnnej rúry je 33 litrov a priemer jej otočného taniera je 36 cm.

 

Porovnajte ceny – Prečítajte recenzie v eshopoch – Vyberte najlepšiu ponuku 
Whirlpool Jet Chef JT 479 IX – Ukázať cenové ponuky

 

Stručný popis

mikrovlnná rúra značky Whirlpool • technológia 6. zmysel • gril • teplý vzduch • varenie v pare • program pre rozmrazovanie pečiva • funkcia Menu šéfkuchára • mikrovlnný výkon 1000 W • výkon grilu 1200 W • výkon teplého vzduchu 1500 W • objem 33 litrov • displej • intuitívne ovládanie • nerezový vzhľad • priemer otočného taniera 36 cm • rozmery 38 × 49 × 54 cm • hmotnosť 10,16 kg • detská poistka

Popis

Predstavujeme vám štýlovú, voľne stojacu mikrovlnnú rúru JT 479 značky Whirlpool, ktorej prednosťou je multifunkčný gril, crisp (rovnomerne prepečené, z vrchu chrumkavé a vnútri šťavnaté jedlo), horúci vzduch a para. Rúra disponuje inteligentnou technológiou 6. zmysel, ktorá riadi a kontroluje celý proces prípravy jedla. Veľký vnútorný objem 33 l a otočný tanier s priemerom 36 cm umožňuje do rúry vložiť tanier väčších rozmerov (aj štvorcový) či iné nádoby, napr. na prípravu kuraťa, lazaní, atď.

Veľmi ľahko a intuitívne sa ovláda vďaka dotykovému ovládaniu a prehľadnému informačnému displeju, možno si vybrať z 8 úrovní výkonu. Táto veľmi obľúbená rúra si môže navyše pamätať až 10 vašich vlastných receptov vďaka funkcii „Obľúbené“. Samozrejmosťou je detská poistka.

Mikrovlnná rúra s nadčasovým nerezovým dizajnom spája najväčšie výhody mikrovlnnej a klasickej rúry. Okrem mikrovlnnej technológie môžete využiť varenie v pare, teplý vzduch, kremíkový gril, program pre rozmrazovanie pečiva do chrumkava a program Crisp, vďaka ktorému bude vaše jedlo vo vnútri mäkké a šťavnaté s chrumkavou kôrkou navrchu.

Vďaka inteligentnej technológii 6. zmysel nemusíte na prípravu jedla neustále dozerať. Veľký vnútorný objem a nadštandardná veľkosť taniera umožňuje prípravu veľkého množstva jedla naraz. V tejto rúre pripravíte napríklad aj celé kura. Funkcia Menu šéfkuchára obsahuje celkom 90 prednastavených receptov z 11 potravinových skupín. Desať najobľúbenejších si môžete uložiť do pamäte rúry.

 

Funkcie rúry:

Nastavenie jazyka
Automatické programy
Mikrovlnný ohrev
6. zmysel ohrev
Gril
Kombinovaný gril
Crisp
6. Zmysel varenie v pare
Varenie v pare – v parnej nádobe
Quick Heat
Horúci vzduch
Horúci vzduch + mikrovlny
Turbogril
6. zmysel rozmrazovanie
Defrost
Bread Defrost
Obľúbené
Stop rotácie taniera
Pamäť
Časovač

Technické parametre:

Rozmery: 377 × 487 × 541 mm
Hmotnosť: 28,9 kg
Hlučnosť: 60 dB

 

Výhody

funkcie
pečenie , varenie v pare crisp a iné
množstvo programov . pizza , vianočka ..
jednoduché čistenie
je to kombinácia mikrovlnky s klasickou rúrou

 

Nevýhody

slabší návod
nemá hodiny
možno trochu hlučnejšia

 

Recenzie zákazníkov

 

Spokojenost veliká, ještě jsme zdaleka nestačili projet všechny programy…ale zatím vše OK. Jediným pro nás významným minusem je absence hodin…u předešlých modelů jsme na to byli zvyklí a tento prvek nám výrazně chybí.

 

Pre toho, čo chce len zohrievať, je tá mikrovlnka zbytočná – my sme však takúto používali už 15 rokov, manželka na nej pečie, varí, zohrieva, rozmrazuje, nepotrebujete už žiadnu ďalšiu rúru na pečenie, táto má navyše 6. zmysel pre rôzne funkcie – veľká výhoda je Crisp, má to iba Whirpool, tuším to majú patentované – otváranie dvierok nadol, dá sa na ne položiť tanier alebo hrniec a jedlo premiešať (toto veľmi využívame) – dobrý návod aj receptár

 

Je dobra, najviac ma ale stve zakaznicky servis Whirlpoolu. Tvrdili, ze ma hodinky aj mi dali navod ale bohuzial bol nanic. Ked som im to oznamil odmlacali sa. Pekne od Whirlpoolu, aspon nejake ospravedlnenie ale nic … Co sa tyka funkcnosti, piekol som aj pizzu domacu (10 minut), vianocku (10 minut) a najviac sa mi paci program na hranolky, len nasypete na tanier bez oleja a za 5 minut su ako z fritezy. Obdobne som skusal surove zermiaky nakrajane na hranolceky ale na programe americke zemiaky, trocha som na tanier namastil olej aby neboli suche a boli naozaj dobre spravene. Grill som este neskusal. Zatial spokojnost ale ta rana od Whirlpoolu sa este nezahojila, bohuzial.

 

Kombinovaná rúra pre pečenie, zohrievanie, rozmrazovanie i varenie (aj v pare) – 6. zmysel – crisp platňa – veľká litráž (dobré pre pečenie) – otváranie dvierok nadol
Väčšia hlučnosť oproti podobnému modelu, čo sme mali predtým iba dotykové ovládanie

 

Jedna z mála nevestavných trub, která je schopná plnohodnotně nahradit klasickou troubu a zároveň plnit funkci mikrovlnky.

 

Super, vyzkoušeno krátce, ale hranolky, pizza upečeny. Zatím velká spokojenost

 

Neměli jsme místo na klas.troubu, toto je super náhrada i za mikrovlnou troubu
Při otevírání si mačkám tlačítka

 

Takýto druh rúry toho istého výrobcu som už mala, potrebovala som rúru vymeniť za novšiu, tak som sa opäť rozhodla pre Whirlpool

 

Je to kombinácia mikrovlnky s klasickou rúrou + má naviac ďalšie rôzne funkcie

 

Rúra je vynikajúca!

 

Možná trochu vylepšit návod, v detailech.

 

Multifunkční Super

Manuál trochu nepřesný. Trouba by měla mít kompletní vybavení. Plech i plastový kryt musím dokupovat zvlášť, je to zbytečné. Pro zákazníka starost navíc.

 

Perfektní, všechny deklarované funkce, snadné čištění, přednastavené recepty + zdravé smažení, skvělý pomocník v domácnosti

Ohnutá Crisp pánev při dodávce, uvidíme jak se k tomu postaví při reklamaci,

 

Jsem spokojen dostatek funkcí, výhrada jen, že nejsou podsvícena ovládací tlačítka

 

Měla jsem i předešlý typ, proto jsem volila stejnou značku a jsem maximálně spokojená. Neměnila bych, umí všechno.

 

Mám už tuto multifunkční troubu druhou. Oproti té první má komplikovanější ovládání, ale lehce zdatný člověk si s tím poradí. Max. spokojenost.

 

Zatím spokojenost, vaří rychle a chutně.Doporučuji.Je to zábava jen najít ten správný program. Jen bych uvítala jaký pekáč na pečení použít.

 

Designově dost nepovedené – spodní hrana dvířek je hodně vysoko nad pracovní deskou (podstavcem), a díky tomu že dvířka asi musí být dost silné, tak celkový dojem je jako bych viděl horní část lokomotivy „Brejlovce“. Druhý nedostatek : za takovou cenu by mohli být na displeji obyčejné digitální hodiny (kdyby trouba nebyla tak těžká, tak jsem ji odvezl vrátit a vyměnit za jinou , o pár litrů menší, o tři tisíce levnější a s hodinama a se stejným funkčním vybavením) Další menší mínus – návod na používání by mohl být trochu přesnější, a i pro lidi, kteří se ne tak rychle a dobře orientují v udaných symbolech. Při použití Crispu běží na displeji vaření – to je také poněkud zavádějící údaj (crisp je funkce opékání) Kladně hodnotím funkci vaření v páře, i když ji zatím nemáme dostatečně vyzkoušenou, funkce crisp je nejpoužívanější, po ohřevu, a ostatní ještě není vyzkoušeno.

 

Porovnajte ceny – Prečítajte recenzie v eshopoch – Vyberte najlepšiu ponuku 
Whirlpool Jet Chef JT 479 IX – Ukázať cenové ponuky

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Anti-Spam Quiz: